(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині по літньому тепло, у середині періоду місцями дощитиме, не виключені грози.
Завершено всебічну планову перевірку з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки і охорони праці у ТОВ «Каролінський елеватор» (с. Кароліна, Немирівського району).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку проведення вибухових робіт ПрАТ «Укагровибухпром» на Писарівському гранітному кар’єрі філії «Могилів-Подільської ДЕД».
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром» (м. Вінниця) щодо дотримання вимог безпеки під час виробництва хліба та хлібобулочних виробів.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типовий проект на проведення буро-вибухових робіт.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення про права працівника під час випробувального терміну.
За дорученням Державної служби України з питань праці Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочаті перевірки Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
15-16 вересня 2016 року делегація Міністерства соціальної політики на чолі з Міністром Андрієм Ревою відвідає місто Вінницю з робочим візитом. Мета поїздки – ознайомлення з роботою ЦНАПів міста та програмним забезпеченням вінницьких «Прозорих офісів».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що відповідно до Закону України № 77-VIII від 28.12.2014 внесено докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у ТОВ «Попелюхське ХПП» (Піщанський район).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.