(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У Немирівській районній філії Вінницького ОЦЗ, за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Ніни Кацан, проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення.
14 серпня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 461».
Фахівцем відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами приватного підприємства «Ямпільтеплобудсервіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
14 серпня 2019 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про стан дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці ліфтового парку м. Вінниці та області».
Згідно з частиною п′ятою статті 11 Закону України «Про відпустки» забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд. Частиною другою статті 12 Закону передбачено, що невикористану частину щорічної відпустки має бути надано працівнику, як правило, до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається відпустка.
Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавці, які подали понад 29 тис. вакансій.
18 липня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 667 від 19.04.2019 «Про затвердження типових форм документів у сфері державного ринкового нагляду і державного контролю продукції».
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ: Рекомендації щодо побудови, впровадження та вдосконалення системи ОП на промисловому підприємстві; БЕЗПЕКА ПРАЦІ. ЗІЗ: Як правильно обрати захисну каску (шолом) та змусити всіх працівників носити її.
Погода 13-17 серпня   13 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму. Дощі з нерівномірним розподілом по області, місцями грози, град та шквали 15-20 м/с.
Завдяки активізації спільної роботи соціальних партнерів – Управління Держпраці у Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, територіального відділення НСПП і посадових осіб підприємств-боржників, на трьох із них, станом на 1 серпня 2019 року, повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.