(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ПрАТ «МХП» ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», ТОВ «Біотрансфер», Філії «Комунальний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у роботі засідання робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Погода 1-5 березня   1 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, посилення вітру – місцями пориви 15-20 м/с. Істотних опадів не передбачається.
Перший заступник начальника Управління держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у роботі регіональної наради з питань підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2019 році, яка проводилась за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія і дуже представницького складу учасників, причетних до аграрного бізнесу.
Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час колегії Міністерства соціальної політики України. Учасники зібрання проаналізували основні досягнення в соціальній сфері за 2018 рік та визначили перспективи розвитку.
23 лютого 2019 року о 7:00 на будівництві зерносховища в смт. Вендичани Моголів-Подільського району, яке веде ТОВ «Агрікон-південь» (м.Тернопіль), стався нещасний випадок із працівником за цивільно-правовим договором Д., 1989 р.н. Пересуваючись по металевій конструкції норійної вежі, він упав з висоти 27 метрів.
4 квітня 2019 року в м. Київ, у рамках Київського технічного ярмарку на базі Міжнародного Виставкового Центру, відбудеться Форум «Безпека праці - 2019». Форум з безпеки і охорони праці – щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року Форум прийме понад 100 учасників з різних регіонів України.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, навчальних закладів, приватних підприємців Ямпільського району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінат «Сигнал».
Під час проведення інспекційного відвідування приватного підприємства у Чернівцях інспекторами праці Управління Держпраці виявлено 36 працівників, з якими трудові відносини не оформлені належним чином.
Голова Держпраці Роман Чернега у прямому ефірі програми «Новий день» на телеканалі Прямий розповів глядачам про особливості трудового законодавства в Україні, зокрема, про законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.