(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

«Про реформування системи соціального захисту населення у 2016 та 2017 роках» говорили широким колом фахівців соціального захисту, керівників галузевих обласних та міських департаментів країни на колегії Міністерства соціальної політики України. Головував на заході Міністр Андрій Рева.
Онлайн-прийом громадян, відповідно до графіку зазначеному на сайті Державної служби України з питань праці, відбувся 21 вересня з громадянами Сумської області. Голова Держпраці Роман Чернега дав роз’яснення на актуальні питання, а також практичні поради щодо ситуацій в організаціях.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 19-21 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
19 вересня 2016 року о 09:45 слюсар-ремонтник М., 1947 р.н., в шеретувально-віяльній дільниці ОЕЗ ПАТ «Вінницький ОЖК» ,нікого не попередивши, вирішив самостійно змастити транспортер. У результаті він упав з драбини.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Агроніка» (с.Тополівка Теплицького райнону) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4445 гривень 53 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за липень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове держ
На Вінниччині різке зниження температури. Не виключені місцями короткочасні дощі.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
15 вересня 2016 року Державною службою України з питань праці оприлюднено проект регуляторного акта – Правила безпеки під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин підземним способом
Не забудьте привітати   19 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.