(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині прогнозується спекотна, місцями з невеликими опадами, погода.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області спільно з управлінням агропромислового та економічного розвитку Гайсинської райдержадміністрації проведено нараду з аграріями щодо безпечного виконання робіт у сезон жнив 2016 року.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки ПСК «Тульчинський ринок» (у зв’язку із настанням нещасного випадку зі смертельним наслідком) та Ямпільської міської ради.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня розглянуто та погоджено ряд планів розвитку робіт, зокрема:
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Шана-М» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
З моменту передачі функцій з Держсанепідслужби Управлінню Держпраці (05.03.2016 р.), станом на 30 червня 2016 року фахівцями відділу з питань гігієни праці у Вінницькій області виявлено три випадки підозри на професійно обумовлені форми туберкульозу у персоналу лікувально-профілактичних закладів.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 8 лютого 2016 року о 10:20 з головним інженером сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» Г., 1989 р.н.
Як стимулювати збільшення бази платників єдиного соціального внеску? Як підняти зарплату, змусити її рости і вивести чималу частину заробітних плат з тіні? Бачення шляхів виходу щодо цього Міністр соціальної політики Андрій Рева висловив в інтерв’ю УНІАН.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та надано зауваження державному підприємстиву «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» (далі ДП «НВП «ПХЗ») за типовим проектом на проведення буропідривних робіт.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо права працівника на компенсацію за невикористану відпустку, якщо в установі колективним договором передбачається право працівників на додаткову щорічну відпустку за ненормований робочий день (7 календарних днів).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.