(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 березня під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. відбулось засідання колегії Управління Держпраці
4 квітня 2019 року в м. Київ відбудеться форум «Безпека праці - 2019» у рамках Київського технічного ярмарку на базі Міжнародного Виставкового Центру.
Під керівництвом першого заступника начальника управління Боковця В.А. відбулось засідання колегії управління на якому було заслухано в.о. генерального директора ДП "Вінницький завод "Кристал" Костельнюка А.М.
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А взяла участь у Всесвітньому Дню безпеки який проходить у Гайсинському зерноскладі ТОВ «Українська Елеваторна Компанія» 13 03.2019р.
6 березня Кабінет Міністрів України в рамках восьмого засідання, присвяченого питанням дерегуляції, встановив нові критерії визначення ризиків для здійснення державних перевірок бізнесу в окремих сферах.
Триває робота комісія Управління Держпраці у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. у ПрАТ Зернопродуктт МХП» м. Ладижин.
Відповідно до плану роботи розпочато перевірку ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика". Перед початком роботи проведено виробничу нараду під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ковеля О.Д. (голова), головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Смельцера С.К. та головного державного інспектора Трембицького Ю.О. провела перевірку знань з охорони праці посадових осіб і працівників ПрАТ «МХП»
Начальник управління Марунько В.В. та перший заступник Боковець В.А. від імені всіх чоловіків управління привітали жінок з наступаючим святом 8 Березня
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. провела нараду - вимоги безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт та перевірка знаньз питань охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.