(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 березня 2016 року об 11.25 на території бази, яку орендує ФОП Білилівський В.Д., під час накачування колеса до причепа сталося руйнування гвинтів скріплення двох дисків, внаслідок чого один з дисків завдав травму водієві Г., 1972 р.н.
25 квітня 2016 року о 12.20 начальник зміни бетонозмішувального цеху ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону» Т., 1957 р.н., через десять хвилин після того, як пообідав, знепритомнів і впав. Співробітники викликали швидку допомогу, лікарі не змогли зарадити і констатували біологічну смерть.
Реєстрація, перереєстрація, тимчасова реєстрація, взяття на облік та зняття з нього технологічного транспортного засобу здійснюється територіальними органами Держпраці.
2 липня 2016 року на території ангарного складу для зберігання жому ПрАТ «Поділля», що у Крижополі, працівник ТзОВ «Терміт» – робітник-покрівельник Л., 1980 р.н., при переході на драбину впав з висоти 9 м.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку підприємства-боржника – Виробнича філія «Вінницька картографічна фабрика» ДП «Центр ДЗК».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у роботі комісії з перевірки Стаціонарного відділення постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Хмільницького району.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці проведено наради у «Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. Леонтовича» та ПТУ №35, с. Ольгопіль Чечельницького району, на тему «Охорона праці для учасників навчально-виробничого процесу».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці розглянуто 12 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 10 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктам
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.