(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 вересня 2016 року на офіційному веб-сайті Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах»
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 26-28 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
«Нова соціальна політика Уряду» – під такою назвою пройшла зустріч у Кабінеті Міністрів з представниками регіональних ЗМІ. А розпочав тематичну розмову із медійниками Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман.
У журналі, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Федерація профспілок Вінницької області 28 вересня 2016 року провела інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці, у якій взяв участь і виступив голова Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
На Вінниччині збережеться температурний режим дещо нижчий норми без ефективних опадів. Вночі та вранці місцями туман.
Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток». Документ спрямований на врегулювання питань своєчасного та цільового використання працівниками щорічних відпусток, додаткової соціальної відпустки тощо.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 13 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн., проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 30 серпня 2016 року о 13:10 на будівництві житлово-громадського комплексу на вул. Замостянській у Вінниці.
23 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника Управління В.А.Боковець провів робочу нараду і поінформував колектив про засідання колегії Міністерства соціальної політики Украни, у якому він брав участь напередодні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.