(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділів нагляду в АПК та СКС і нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку 19-20 серпня 2019 року провели планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Курланд» (с. Телелинці Жмеринського району).
21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115», спростивши процедуру повідомної реєстрації колективних угод і договорів, змін і доповнень до них.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову комплексну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці та гігієни праці у ТОВ «Зерносвіт» (с. Стадниця Вінницького району).
17 серпня 2019 року о 16:00 на 291 кілометрі автодороги М-21 Виступовичі–Житомир–Могилів-Подільський сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої загинув К., 1957 р.н, працівник філії «Калинівська ДЕД» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
Кабінет Міністрів затвердив порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.
21 серпня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».
Фахівець Держпраці взяла активну участь у проведенні Вінницьким міським центром зайнятості ярмарку вакансій для тих, хто має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», з метою підвищення рівня зайнятості осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.
Державна служба України з питань праці постійно здійснює державний контроль за додержанням законодавства про працю та аналізує стан дотримання роботодавцями законодавства про працю, у тому числі щодо використання праці громадян без оформлення.
У ході підготовки до проведення підривних робіт фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області здійснювали нагляд за дотриманням вимог НПАОП 0.00-1.66-13 «Правила безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» і надали методичну допомогу в частині організації проведення підривних робіт на території підприємства.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.