(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   25 березня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці Наталя Мазур взяла участь у роботі засідання Теплицької районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому, зокрема,обговорювалась робота служб охорони праці району з профілактики травматизму при проведенні весняно-польових робіт.
22 березня 2019 року посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь в урочистому покладанні квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди 75-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
21 березня в Університеті державної фіскальної служби України відбувся ярмарок вакансій для студентів 3-5 курсів Навчально-наукового інституту права та інших інститутів УДФСУ.
Погода 22-26 березня   22 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим вищий норми для цієї пори року, посилення вітру – місцями пориви 15-20 м/с. Істотних опадів не передбачається.
Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Андрій Куровський бере участь у роботі 3-денного семінару Державної служби України з питань праці «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті».
Проведена семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), головних державних інспекторів Черниша Р.В. та Рудюка С.П. провела нараду - вимоги безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт та перевірка знаньз питань охорони праці та промислової безпеки в Чечельницькій РДА.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. провела нараду та перевірку знань з питань охорони праці та промислової безпеки
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.