(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

23 серпня 2019 року в приміщенні Урядового контактного центру відбулась підсумкова прес-конференція Міністра соціальної політики Андрія Реви, у форматі звіту про роботу Міністерства за минулі три роки.
20 серпня 2019 року о 16:10 у ТОВ «Бонус У» (смт Літин), під час копання ями для спорудження септика, внаслідок зсуву грунту засипало працівника Б., 1973 р.н., який працював за цивільно-правовим договором.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб АТ «Вінницягаз», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 серпня 2019 року начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександр Волинець взяв участь у виїзній семінар-нараді страхових експертів з охорони праці, яку провів відділ профілактики страхових випадків управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області на базі ДП «Електричні мережі» концерну «Укроборонпром».
Привітання начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька.
23 серпня 2019 року, з нагоди святкування Дня державного прапора України, співробітники Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до Всеукраїнського флешмобу – прийшли у вишиванках і на початку робочого дня згуртувались навколо національного прапора.
У форматі онлайн вже вчетверте відбувся прийом жителів Рівненщини фахівцями Держпраці. Щоб отримати відповіді з Києва на актуальні запитання, до Управління Держпраці у Рівненській області завітали представники ТОВ «ОЛІСМА» та Рівненської філії ПАТ «Укртелеком».
Погода 22-26 серпня   23 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер помірний, без істотних опадів.
З метою співпраці і консолідації зусиль сторін, спрямованих на сприяння формуванню нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, сприяння залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки між Управлінням Держпраці та Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області підписано меморандум про співпрацю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.