(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів завершені перевірки робочих органів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-7 липня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
7 липня 2016 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядались питання про стан ліфтового парку та дотримання ОСББ вимог безпеки при експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків у м. Вінниці.
За останні півроку державні інспектори з питань праці провели перевірки на підприємствах, де простежується заборгованість із виплати заробітної плати. Так, перевірено більше 800 підприємств-боржників із виплати заробітної плати. Сума заборгованості на них становила 756 мільйонів 671 тис. гривень.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Новий Вік» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Перше засідання Національної тристоронньої консультативної ради проекту технічного співробітництва МОП “Зменшення стигми та дискримінації у зв’язку з ВІЛ задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні” відбулося 1 липня 2016 року.
Працівників цікавлять питання додержання законодавства про працю при наданні щорічної відпустки, а саме чи обов’язково перший день відпустки має припадати на робочий день?
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну перевірку Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання питань з трудового законодавства.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці С.О.Юревич провела у колективі ПП «Інструмент-сервіс» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників
Навчальні плакати за темами «Електробезпека», «Пожежна безпека», «Роботи на висоті» українською мовою випустила редакція журналу «Промислова безпека».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.