(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2016 році
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 16 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 27 тис.560 грн., проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався 23 березня 2016 року об 11:20 з робітниками з благоустрою КП «Бершадське житлово-комунальне підприємство».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-6 травня проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Згідно з Планом перевірок суб’єктів господарювання, які проводяться під керівництвом посадових осіб Держпраці на 2016 рік, затвердженого наказом Мінекономрозвитку України №1553 від 30.11.2015 року, з 11 до 31 травня 2016 року триватиме всебічна планова перевірка ТОВ «Нова Пошта».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. Часом невеликі короткочасні дощі, місцями з грозами.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, за участі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля, перевірила знання з питань охорони праці у посадових осіб та працівників ТОВ «Арчі».
За участі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з посадовими особами та водіями КУ «Бершадський РЦПМСД» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
18-19 травня 2016 року в Києві відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.