(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Мінюстом презентовано п’ятий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
Нормативні акти України не містять уніфікованого підходу щодо укомплектування аптечки на промислових об’єктах. Склад аптечки визначається кожного разу індивідуально, в залежності від особливостей діяльності компанії та виробничих факторів, що можуть вплинути на співробітників.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 20-24 листопада   20 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується різке погіршення погодних умов – налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Надалі переважно без опадів, температура повітря триматиметься нижче нуля градусів.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у круглому столі «Державні соціальні стандарти та гарантії – основа соціального спокою», який 19 листопада 2018 року провела Федерація профспілок Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку М.О.Павличук взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобіганню дорожньому травматизму, яка проводилась у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
Державна служба України з питань праці на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р спільно з ПФУ, ДФС та іншими зацікавленими органами провела ряд заходів спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення по всій Україні.
В Управлінні Держпраці проведено засідання спільної колегії з Департаментом охорони здоров′я у Вінницькій області, на якому розглянуто підсумки проведення медичних оглядів у працівників певних категорій відповідно до наказу МОЗ від 21.05.2007р.№246, за 9 місяців у Вінницькій області.
Не забудьте привітати   19 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вийшов друком №11 журналу «Охорона праці». Читайте у номері: Репортаж з І Міжнародної конференції «Безпека праці в будівництві: управління ризиками», ризики та наслідки незадекларованої праці та і ін.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.