(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 жовтня 2016 року на телеканалі ВДТ-6 відбудеться прямий ефір на тему «Проблеми безпечної праці на підприємствах, рівень виробничого травматизму на Вінниччині, законодавчі вимоги соціальної політики», у якому візьмуть участь керівники Управління Держпраці у Вінницькій області.
У місті Одеса 30 вересня 2016 року відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
На Вінниччині значне коливання температури. У кінці періоду зниження температури, невеликий дощ.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький авіаційний завод»
29 вересня 2016 року у Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Провела засідання голова райдержадміністрації, голова районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Л.І.Марцин.
Про переможців за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорій «Б» та «В», який був проведений 26-27 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
30 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
За участю працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ряду підприємств.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку правильності розробки родовища корисних копалин по ділянці надр прояву суглинків ПП «Кошлани», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів.
Конференція проводиться з метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, в організаціях, установах, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці, а також розвитку європейських стандартів безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.