(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 березня 2019 року перший заступник начальника Управління В.А.Боковець, заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2019 року об 11:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» – начальник відділу науково-дослідного центру В., 1949 р.н., проходячи коридором заводоуправління, несподівано впав і помер.
Погода 26-30 березня   26 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим близький до норми. Місцями опади у вигляді невеликого мокрого снігу та дощу.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Приватного акціонерного товариства «Вінницька кондитерська фабрика», під час якої було підбито підсумки комплексної планової перевірки підприємства щодо дотримання стану охорони праці та промислової безпеки.
11 лютого 2019 року о 22:15 стався нещасний випадок у Філії КУ «Територіальне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем Б., 1962 р.н., та фельдшером З., 1986 р.н. Після виїзду на виклик для надання медичної допомоги сім’ї у м. Жмеринка (5 чоловік), яка отруїлась чадним газом, у медиків погіршився стан здоров’я внаслідок токсичної дії чадного газу.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у нараді Головного управління юстиції у Вінницькій області на якій розглядалось питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах регіону, що перебувають у процедурі банкрутства.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
21 січня 2019 року о 5:15 на робочому місці померла сторож ринку Б., 1969 р.н., яка працювала у ФОП Сташко В.П. (смт Вапнярка). Близько третьої ночі вона викликала телефоном сестру та подругу, поскаржившись на біль в ділянці серця та важке дихання. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом години, але врятувати життя не вдалось.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій забезпечення мінімальної заробітної плати та оплати праці на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.