(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 417» («Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми»).
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер помірний, опадів не прогнозується.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Несс ПВ», ТОВ «Мур», ПМП ВФ «Панда», ТОВ «Дельфін», КП «Вінницяоблтеплоенерго», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим героям АТО/ООС на Європейській площі у Вінниці.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига взяли участь у нараді щодо реалізації державної політики з питань забезпечення додержання законодавства про працю, що відбулась в Головному управлінні Держпраці у Київській області.
27 серпня 2019 року Мінсоцполітики під головуванням заступника Міністра соціальної політики Наталії Федорович провело селекторну нараду зі структурними підрозділами, відповідальними за процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, обласних державних адміністрацій, громадськими організаціями, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у у посадових осіб та інженерно-технічних працівників Вінницької філії ПАТ «Укртелеком» та інших підприємств, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці»
22 серпня 2019 року о 14:00 на автошляху Рівне–Луцьк сталась дорожньо-транспортна пригода з вантажним автомобілем-фургоном Мерседес, що належить фірмі «Люстдорф» у формі ТОВ (М. Іллінці) і розвозив готову продукцію зі складу у Луцьку. Під час ДТП експедитор Л., 1994 р.н., отримав несумісні з життям травми.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер північно-східний, помірний. Опадів не прогнозується. Можливий туман.
Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 2806) визначає правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності і встановлює порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та адміністраторів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.