(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується жарка, місцями з невеликими опадами, погода.
В Ободівському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Колос» (Тростянецький район) фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду на тему: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сезон оздоровлення дітей».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Літинський цегельний завод».
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типовий проект на проведення буро-вибухових робіт.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Тульчинського Комунального підприємства по управлінню будинками щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Уряд готує пакет законопроектів щодо суттєвого реформування системи оплати праці, які дозволять підвищити соціальні стандарти і покращити матеріальне становище українців. У вересні вони разом із проектом Державного бюджету на 2017 рік будуть подані до Верховної Ради України.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з працівниками ТОВ Виробнича фірма «Панда» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.