(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей ...
1 червня під головуванням голови Вінницької ОДА Валерія Коровія відбулось засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
1 червня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
У рамках спільного проекту Європейського Союзу і Міжнародної організації праці «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» 24 травня відбувся тристоронній семінар «Валідація Національного профілю з безпеки та гігієни праці. Результати аналізу відповідності національного законодавства до ряду директив ЄС з безпеки та гігієни праці і трудових відносин»
У приміщенні ТОВ «Вінницябуд» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану промислової безпеки та охорони праці за результатами проведеної перевірки
29 травня проведена колегія управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан охорони праці та виробничого травматизму у товаристві з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Вінницький агрегатний завод».
Голова Державної служби України з питань праці РОМАН ЧЕРНЕГА дав інтерв’ю журналу «Охорона праці», яке опубліковано в № 5 за 2018 р.
23 травня 2018 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2018 року».
3 травня 2018 року на майданчику біля виробничого приміщення №1 СГД «Колос» ПрАТ «ПК «Поділля» (с.Городківка Крижопільського району) свинар М., 1983 р.н, виконував завдану йому роботу – зачищав поверхню виробничого обладнання «болгаркою» із насадкою «металева щітка». Він не скористався засобами захисту очей і о 15:00 отримав травму правого ока.
Цьогоріч у травні Технічній інспекції праці профспілок України виповнилося 100 років. З цієї нагоди за ініціативи президії Федерації профспілок України відбувся національний форум «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.