(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку правильності розробки родовища корисних копалин Северинівського ІІ родовища суглинків ТОВ «Конкорд», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 5 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис.890 грн., проведено 22 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державна регуляторна служба України у своєму листі за №1036/0/20-16 від 22.02.2016 р. надає роз’яснення щодо переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку зі зміною назв населених пунктів, районів та областей.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
16 травня 2016 року проведено нараду в ПП "Ларіс" з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки та охорони праці
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 квітня 2016 року о 19:05 у ТОВ «Буша» Ямпільського району з трактористом П., 1965 р.н.
ДП «ГНМЦ» з 23 по 27 травня 2016 року проводить навчання керівників та фахівців служб охорони праці та технічного нагляду за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України, забезпечення безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки»
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець відвідав Кузьминецьку СЗОШ І-ІІІ ст. Гайсинського району з приємною місією – вручити нагороду призеру конкурсу «Охорона праці очима дітей» Денису Лісянцю.
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. По області прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов внаслідок сильних дощів, грозової діяльності, 13.05 місцями граду.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 10:00 з лісорубом К., 1959 р.н., працівником ФОП Піщанський С.В.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.