(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 6-10 вересня   6 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури повітря вночі. Вітер північно-західний з переходом східний, мінлива хмарність, без опадів.
Профспілки стурбовані ситуацією навколо проекту Трудового кодексу, тому звернулися до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні після отримання інформації про загрозу лібералізації трудового законодавства, зокрема відхилення проекту Трудового кодексу України від тої його редакції, яка розглядалася раніше (законопроект реєстр. № 1658).
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!   5 вересня 2019
З метою забезпечення безпечної експлуатації котелень та попередження травматизму і аварій при експлуатації котельного обладнання Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на необхідність вжиття першочергових заходів щодо дотримання порядку проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації опалювальних котлів, у першу чергу теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
В «Урядовому Кур’єрі» опубліковано текст Постанови КМУ від 21 серпня 2019 р. № 823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця взяв участь у проведенні навчання за професійною програмою для фахівців з пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, яке проводиться у Вінницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Рік тому, 3 вересня, замість Лівобережного міськрайонного та Правобережного районного центрів зайнятості м. Вінниці було створено Вінницький міський центр зайнятості – потужну державну установу, покликану регулювати рівень безробіття на ринку праці міста.
Побудова ефективної системи зворотного зв’язку стане одним із пріоритетів роботи Міністерства соціальної політики. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська .
У приміщенні служби у справах дітей облдержадміністрації відбулась нарада на виконання окремого доручення заступника голови Держпраці щодо забезпечення ефективного виконання заходів, передбачених Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.
Журнал «КАДРОВИК.UA» проводить 27 вересня 2019 року семінар «Таємниці «Класифікатора професій». Виправляємо помилки в трудових книжках і штатному розписі», під час якого будуть розглядатись усі тонкощі роботи з цією немаленькою книгою.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.