(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   12 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 серпня 2016 року з муляром ремонтно-будівельної дільниці Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні колегії департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
На Вінниччині збережеться впродовж періоду по літньому тепла й суха погода.
Держпраці в листі від 19.05.2016 р. повідомляє: із метою надання соціальної підтримки населенню України загалом й окремим категоріям громадян установлюються державні гарантії, у т.ч. індексація доходів населення.
Верховна Рада більшістю голосів („за” – 248) прийняла за основу та в цілому урядовий законопроект, яким вносяться зміни до Закону України „Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів та Факультативного протоколу до неї”.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С. Л. Колодійчук провела семінар-нараду на ДТЕК Ладижинська ТЕС з працівниками інженерно-побутового корпусу.
Онлайн-прийом громадян, який за визначеним графіком відбувся з Рівненською областю, дав можливість інженеру з охорони праці поспілкуватися з Головою Держпраці та обговорити важливу проблему.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 5-7 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
Якщо виплата заробітної плати проводиться на один і більше календарних місяців пізніше за встановлені строки, то роботодавець зобов’язаний нарахувати та виплатити працівникам компенсацію втрати частини заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.