(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині коливання температури в межах норми. Місцями дощитиме, не виключені окремі грози.
У Чернівецькій області відбулася зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олегом Стецевичем, а також із керівниками департаментів та управлінь Чернівецької ОДА.
Фахівцями Держпраці проведено позапланові перевірки НДЗОВ «Дружба», с. Вовчок Немирівського району, Ямпільського міжгосподарського оздоровчого табору «Світанок» у с. Петрашівка та «Дитячого фізкультурно-оздоровчого табору «Ювілейний», с. Степашки Гайсинського району за зверненнями їх керівників.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 27 квітня 2016 року о 16:20 на будівельному майданчику, де проводило роботи ВКП «Спецстрой» ТОВ, з монтажником зовнішніх трубопроводів М., 1961 р.н.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області розпочали всебічну планову перевірку ПАТ «Могилів-Подільський машзавод ім. С.М.Кірова», яка триватиме з 1 до 21 червня 2016 року.
3 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні поточні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Державна служба України з питань праці нагадує про гарантії та пільги, що надаються вiйськовослужбовцям строкової служби відповідним законодавством України.
Комісією у складі 10 фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку у 21 структурному підрозділі ТОВ «Нова Пошта», розташованих на території Вінницької області, яка тривала з 11 до 31 травня 2016 року.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 30.05-01.06 2016 року проведені планові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Нерівномірний розподіл опадів, місцями грози, не виключений град.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.