(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області в управлінні агропромислового розвитку Липовецької адміністрації проведено семінар-нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму під час проведення комплексу весняно-польових робіт.
У відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, на якій обговорювалось шляхи і методи застосування на практиці нормативно-правових актів, які набули чинності останнім часом.
При організації праці, що пов’язана з використанням персональних комп’ютерів, для збереження здоров’я працюючих, запобігання професійним захворювання і підтримки працездатності слід передбачити регламентовані перерви для відпочинку.
Заступник начальника відділу наглядув АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у вебінар-нараді, яку проведено у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Вінницькій області за участю НМЦ ПТО у Чернігівській області.
Під час розвантаження зерна з транспортного засобу у розвантажувальний бункер біля зернового складу "17, апаратник оброблення зерна С., 1988 р.н., спустився у завальну яму, щоб відкрити шибер. У цей час виник обрив металевої конструкції приймального бункера...
У залі засідань Хмільницької міської ради відбувся інформаційно-консультативний семінар щодо дотримання законодавства про працю та атестацію робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій за роботу у шкідливих та важких умовах праці.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 25 січня 2016 року о 18.10 з працівниками Вінницької філії ПрАТ «Волинська фондова компанія».
Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося у Мінсоцполітики за участю заступника Міністра соціальної політики – керівника апарату Віктора Іванкевича та заступника Міністра соціальної політики Валерія Ярошенка.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 16 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Не забудьте привітати   14 березня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.