(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

9 вересня 2019 року Міністерством соціальної політики України була проведена селекторна нарада щодо удосконалення механізму встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Погода 10-14 вересня   10 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим в межах норми. Мінлива хмарність, без опадів.
За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області оголошено конкурс на зайняття посад державної служби категорії «В».
Не забудьте привітати   9 вересня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна провела зустріч з головою обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України Галина Собко.
Фахівці Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ та організацій Липовецького району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому комбінаті «Сигнал».
З метою посилення в області соціального діалогу, підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, поширення кращого досвіду їх роботи та підвищення їх іміджу в області вдруге проведено конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» підсумкове засідання якого відбулося 5 вересня 2019 року.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду у Козятинській райдержадміністрації з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць.
До фахівців Держпраці із проблемними питаннями звернулися заступник начальника Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Іван Дзекілєв та начальник відділу профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці відділення Сергій Метельов.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.