(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Дочірнього підприємства «Ензим» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
Інспектори праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня провели превентивні заходи з метою запобігання незадекларованій праці на 10 сільгосппідприємствах Тиврівського та Шаргородського районів.
Погода 5-9 квітня   5 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з підвищенням температури повітря наприкінці періоду. Вітер південно-східний, помірний, місцями короткочасний дощ.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що еередня номінальна заробітна плата штатного працівника у лютому 2019 р. становила 8333 грн, що у 2,0 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з січнем 2019р. розмір заробітної плати збільшився на 0,9%, а відносно лютого 2018 р. зріс на 23,3%.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників установ, організацій та підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ФОП Дунаєвський В.М. (Бирлівське родовище піску, Бершадський район) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин відкритим способом та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький інструментальний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.