(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Аналіз кількості професійних захворювань за останні 3 роки у Вінницькій області показав, що перше місце посідають професійні захворювання медичних працівників закладів, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я.
Верховна рада на вечірньому засіданні 10 вересня прийняла за основу законопроект № 1066 щодо перезавантаження влади. Також прийнято рішення про скорочення терміну підготовки законопроекту до другого читання.
За аналітичними даними Фонду соціального страхування України на підприємствах за підсумками першого півріччя 2019 року травмувались 1666 чоловіків та 669 жінок, що становить 71,4% та 28,6% відповідно.
8 липня 2019 року о 19:00, при поверненні з відрядження з м. Вінниці автомобілем «Джілі-СК» чотири працівники Комунального підприємства «Піщанський РЦПМСД» – водій Г., 1966 р.н., медична сестра Л., 1981 р.н., інспектор з кадрів В., 1970 р.н., та бухгалтер Д., 1992 р.н., потрапили у ДТП, у результаті якої отримали травми різного ступеня важкості.
Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.
Завдяки активній спільній роботи соціальних партнерів – Управління Держпраці, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, територіального відділення НСПП і посадових осіб ДП«Теплокомуненерго Маяк» ПАТ «Вінницький завод «Маяк», на підприємстві повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати.
Читайте номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
10 вересня Міністр соціальної політики Юлія Соколовська провела зустріч із делегацією Світового банку на чолі із директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен.
9 вересня 2019 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась оперативна нарада щодо резонансної ситуації, пов’язаної з діяльністю ДП «Тростянецький спиртовий завод» та вжиття заходів за наслідками. Мова, зокрема, йшла про забруднення повітря атмосферними викидами з бардополів спиртзаводу.
13 серпня 2019 року у ДП «Козятинський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» на території Махаринецької сільської ради, під час зачистки лісосіки від порубаних решток, лісник Ш., 1962 р.н., не зважаючи на зрізаний і завислий неподалік ясен, почав розкряжовувати приземлене дерево. О 10:40 завислий ясен упав і одна з гілок травмувала лісника.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.