(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8-10 квітня у Києві тривають заслуховування представників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці. Під час робочої зустрічі регіони презентують матеріали про проведену роботу, ризики використання незадекларованої праці, розроблені та заплановані заходи щодо зниження рівня незадекларованої праці і підвищення ефективності державного контролю у зазначеній сфері.
Управлінням Держапраці у Вінницькій області розроблено Паспорт неформальної зайнятості населення. Проведений аналіз легалізації зайнятості у Вінницькі області за 2016-2018 роки свідчить про збереження позитивної тенденції щодо скорочення неформальної занятості.
21 лютого 2019 року, о 18:30 на під’їзді до с. Вовчок Немирівського району водію службового автомобіля «Богдан 211120» П., 1987 р.н. не вдалось уникнути зіткнення із «ВАЗ 2105», що виїхав на смугу зустрічного руху. Працівники КП «Вінницяоблтеплоенерго», водій і два пасажири, отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості та були доставлені у Немирівську ЦРЛ.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Погребищенського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Погода 9-13 квітня   9 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Місцями невеликий дощ.
Держпраці та її територіальні органи уповноважені здійснювати перевірку дотримання юридичними особами, які використовують найману працю, у т.ч. гарантій, встановлених Законом України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 р. № 3356-XII.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 24-25 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018».
У Міністерстві соціальної політики розробили законопроект, який передбачає, що працівники у разі затримки їхніх зарплат на термін більше 15 днів мають право не виконувати свої робочі обов’язки до тих пір, поки їм не відновлять виплати.
18 січня 2019 року о 14:20 у ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (м. Ладижин), під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.