(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 вересня 2016 року о 09:45 слюсар-ремонтник М., 1947 р.н., в шеретувально-віяльній дільниці ОЕЗ ПАТ «Вінницький ОЖК» ,нікого не попередивши, вирішив самостійно змастити транспортер. У результаті він упав з драбини.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Агроніка» (с.Тополівка Теплицького райнону) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4445 гривень 53 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за липень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове держ
На Вінниччині різке зниження температури. Не виключені місцями короткочасні дощі.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
15 вересня 2016 року Державною службою України з питань праці оприлюднено проект регуляторного акта – Правила безпеки під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин підземним способом
Не забудьте привітати   19 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині по літньому тепло, у середині періоду місцями дощитиме, не виключені грози.
Завершено всебічну планову перевірку з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки і охорони праці у ТОВ «Каролінський елеватор» (с. Кароліна, Немирівського району).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку проведення вибухових робіт ПрАТ «Укагровибухпром» на Писарівському гранітному кар’єрі філії «Могилів-Подільської ДЕД».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.