(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 вересня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для фізичних осіб-підприємців Чечельницького району на тему: «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)»
Під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А проведена колегія з представниками цукрової галузі Вінницької області
Для забезпечення здійснення Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства своїх повноважень та функцій Уряд вніс зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України
Роботи у замкненому просторі, у тому числі колодязях, люках та відстійниках мають проводитись винятково кваліфікованим персоналом, який забезпечений всіма необхідними засобами індивідуального захисту.
13 вересня 2019 року у приміщенні Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю роботодавців на тему: «Роботодавець – основний клієнт служби зайнятості» .
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Шевчук та Вікторія Новак взяли участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб терорганів міністерств, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій, ініційованому Головним управлінням юстиції у Вінницькій області.
Упродовж січня-серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онуфрійчук провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями у смт Муровані Курилівці, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
В Одесі у залі засідань АТ «Одеський припортовий завод» відбулася тематична конференція з питань дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та законодавства про працю в хімічній галузі.
Погода 13-17 вересня   13 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим утримається температурний режим вищий норми. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, місцями гроза.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.