(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено планову перевірку ПАТ «Шаргородське РП «Агромаш» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18850 грн., проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Іллінецький гранітний кар’єр».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом І півріччя 2016 року проведено 504 перевірки, з яких 115 планових у 486 роботодавців. За результатами перевірок внесено 312 приписів.
Комісією під головуванням головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.О.Юревич завершено розслідування випадку хронічного професійного захворювання працівника ВОСТМО «Фтизіатрія».
27 липня 2016 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега з робочим візитом відвідав Волинську область.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової перевірки СВК «Прогрес» с.Студена Піщанського району щодо дотримання вимог нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
23 липня 2016 року близько 16:00 працівник пилорами ПП «Будімідж» (м.Вінниця) М., 1987 р.н., після закінчення роботи вийшов з виробничого приміщення, підійшов до електричної підстанції і заглянув у відчинені двері. Його вразило електричним струмом.
Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України, яка потребує спростування.
Аби змінювати каральне відношення до кожної з проблем, яка виникає, складні ситуації потрібно передбачити і попередити.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.