(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

7 травня 2019 в Управлінні Держпраці у Вінницькій області року був проведений конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В». На зайняття трьох вакантних посад головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів було 9 претендентів.
10 травня 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, яку провів перший заступник начальника Управління Володимир Боковець.
У рамках реалізації плану заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці заступник начальника управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області – начальник відділу профілактики страхових випадків Віталій Яворський відвідав Козятинську загально освітню школу І-ІІІ ступенів №3.
На період від 26 квітня 2019 року до 1 січня 2022 року запрацювали міждержавні стандарти з охорони праці, які важливі для проведення роботодавцем атестації робочих місць за умовами праці.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. У підсилосній галереї механізованого зерносховища, під час переналаштування лінії, потерпілий вирішив через технологічний отвір кожуха скребкового транспортера рукою перевірити якість зерна...
Погода 8-12 травня   8 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим близький до норми. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов під час грози, граду, посиленні вітру.
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
На сьогодні існують два нормативно-правових документи, які в повному обсязі або частково регламентують порядок організації проведення документальних перевірок страхувальників робочими органами виконавчої дирекції Фонду соцстраху або їх відділеннями. На це звертає увагу Фонд, пояснюючи необхідність ухвалення змін до порядку перевірки.
26 квітня 2019 року о 21:15 у котлотурбінному цеху ДТЕК «Ладижинська ТЕС» при виконанні робіт бригадою ТОВ «ЮТЕМ-ТМ ЛЬВІВ» із заміни компенсатора короба аеросуміші пилосистеми працівник Ф., 1955 р. н., упав з висоти 9,6 м. Через годину він помер у лікарні.
6-7 травня 2019 року у м. Відні (Австрійська Республіка) проходить дводенна Конференція високого рівня з протидії насильству стосовно жінок і дівчат «Зобов’язання–факти–дії», у центрі уваги якої є презентація результатів дослідження ОБСЄ щодо добробуту та безпеки жінок, проведеного у 2018 році в Південно-Східній і Східній Європі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.