(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Держпраці наголошує, що виконання норми праці за коротший час або її перевиконання має компенсуватися працівнику у вигляді підвищеної оплати праці, але не дає йому права залишати робоче місце до закінчення робочого часу.
11 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті поточні та проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Урядовий законопроект № 5130 передбачає посилення відповідальності юридичних та фізичних осіб – підприємців у випадку недопущення державного інспектора праці до проведення перевірки
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці проведено позапланову перевірку підприємства «Промтехагросервіс» (с.Кошаринці Бершадського району) щодо виконання раніше виданого припису.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 7 жовтня 2016 року о 13:40 у ПП «Компанія Версаль» зі слюсарем-сантехніком Л., 1962 р.н.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці завершено планову перевірку ТОВ «Еко-сфера» , м. Калинівка, щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
На Українському радіо уже шістнадцятий рік поспіль відбувся радіодиктант національної єдності, який традиційно проводиться у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.
Цьогорічний 16-й Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи» відбувався під патронатом Президента України. Відвідали його понад 1000 учасників.
На території Вінниччини поступове зниження температурного фону. Місцями опади.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.