(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області звернулось в обласну прокуратуру з проханням вжити відповідних заходів прокурорського впливу щодо несанкціонованого проведення гірничих робіт на Гарячківському родовищі пиляних вапняків (Крижопільський район) невідомими особами.
Згідно з планом, затвердженим Управлінням Держпраці у Вінницькій області, розпочато проведення перевірок ряду суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПП «Фундамент» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
Відповідно до статті 41 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі – Закон) державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійної компетентності може бути переведений на рівнозначну або нижчу посаду без обов’язкового проведення конкурсу.
8 липня 2016 року о 9:30 у фарбувальному цеху ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» (Тиврівський район) секція борони «БДВП» покотилася і травмувала слюсаря-фарбувальника П. 1984 р.н. За діагнозом лікарів - відкритий уламковий перелом лівої п’ятки зі зміщенням відломків.
Працівники відділу з питань гігієни праці взяли участь у 28 планових перевірках об’єктів спільно з відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та 1 позаплановій перевірці – згідно з листом Держпраці України.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено планові перевірки сільськогосподарських підприємств області.
Соціальні стандарти, за словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, мають зрости з першого грудня нинішнього року. Економічний фон такий, що інфляція планувалась на рівні 12,5%, а зростання соціальних стандартів – на 16%. Рівень мінімальних зарплат має піднятись з 1450 грн. до 1600 грн.
Петро Порошенко підписав Закон України № 1436-VIII «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.