(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

УВАГА, КОНКУРС!   7 травня 2018
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
4 травня 2018 року у Немирові п’ять інспекторів праці відвідали понад 60 закладів торгівлі, послуг та громадського харчування з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Погода 4-8 травня   5 травня 2018
На Вінниччині невелике зниження температури повітря. Не виключені опади, місцями з грозовою діяльністю.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовується навчання з питань охорони праці на стадії будівництва та з питань охорони праці на стадії розроблення проектної документації на будівництво.
3 травня 2018 року фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці взято участь у міжвідомчій комісії щодо передачі у промислове освоєння Холоневського родовища підземних мінеральних природних столових вод (св. № 70) ВКП «Росита», розташованого у с. Іванів Калинівського району.
Підвищення мінімальної заробітної плати було продуманим і системним кроком Уряду, який дозволив розморозити питання оплати праці українців і підвищити середні зарплати по країні. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс – Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
1 травня 2018 року о 23:20 сторож ставка ТОВ «Поділля Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району) М., 1974 р.н., на човні обстежував водойму, перевернувся і потонув.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.