(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Компанія Google надала оперативно-диспетчерській службі Вінницької області безкоштовно для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location (АМL), завдяки якій диспетчери та медики швидкої отримують точні координати хворих.
Погода 16-20 квітня   16 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області пониження температури повітря, наприкінці періоду заморозки до мінус п’яти. 16 квітня очікується посилення північного вітру, пориви 15-20 м/с. Місцями невеликий дощ.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
Упродовж ювілейного року МОП в усьому світі пройдуть численні пам’ятні заходи, покликані привернути увагу до досягнень організації та тієї ролі, яку вона відіграє в житті кожної людини.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Цукроагропром» (с. Війтівці Хмільницького району), які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
11 квітня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.М.Партій, яка ознайомила присутніх з Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядком накладання фінансових санкцій за невиконання вимог законодавства про працю та зайнятість населення.
11 квітня 2019 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВП «Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго», щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.
Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби Вінницької області 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінниччини.
Погода 12-16 квітня   12 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер північно-східний, помірний. Місцями невеликий дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.