(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулася зустріч працівників Директорату норм та стандартів гідної праці, Директорату розвитку ринку праці та зайнятості з представниками Міністерства зайнятості та соціального розвитку Канади - Девідом Мерс’є, заступником директора, та Дженіфер МакМреа-Ложі, старшим політичним аналітиком Департаменту з міжнародних та регіональних питань праці з питань подальшої співпраці.
15 серпня 2018 року, під час обходу паливного складу квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м.Вінниці, о 3:50 сторож виявив тіло покрівельника рулонних покрівель Д., 1968 р.н., без зовнішніх ознак травмування.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Вінницький авіаційний завод».
15 серпня 2018 року інспектори праці завітали на будівельний майданчик у с. Зарванці Вінницького району для проведення інспекційного відвідування із направленням, виданим Управлінням Держпраці у Вінницькій області на підставі скарги громадянина та інформації від ДФС про використання неоформленої належним чином найманої праці.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ о 7:50 ранку прийшов на зміну і, внаслідок погіршення стану здоров’я помер на території РТС.
Погода 14-17 серпня   14 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. В окремі дні вдень місцями можливі короткочасні дощі, місцями грози. На території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
12 липня 2018 року вантажник комунального підприємства «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Л., 1965 р.н,, потрапив під колеса вантажівки-сміттєвоза Ford Cargo. 22 липня він помер у лікарні.
За даними щотижневого моніторингу Держпраці на початок серпня 2018 року сума заборгованості із виплати заробітної плати по Україні зменшилась на 566 млн грн порівняно з даними на початок липня і складала 2157 млн грн. Зокрема, на економічно активних підприємствах заборгованість зменшилась майже на 222 млн грн та складала 1344 млн грн.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів С.К.Смельцера та М.О.Павличука, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський завод» ТОВ «Цукорагропром».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.