(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення. Проект постанови було розроблено на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України П.Розенка, а також з метою однозначного трактування окремих положень чинного механізму індексації.
У Крижопільській СЗШ І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці провели семінар-нараду, на якій роз’яснювалися норми трудового законодавства
Онлайн-прийом громадян, згідно з графіком проведення, відбувся 16 листопада. Голова Держпраці Роман Чернега надавав роз’яснення та рекомендації громадянам Хмельницької області.
16 листопада 2016 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про перенесення робочих днів у 2017 році». Проект акта на засіданні Уряду представив Міністр соціальної політики Андрій Рева.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 14-16 листопада 2016 року проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
8-9 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області був проведений конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «Б».
У Мінсоцполітики у рамках тристоронньої зустрічі за участю Міністра соціальної політики Андрія Реви, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового та першого заступника Голови Спільного представницького органу роботодавців Олексія Мірошниченка відбулося обговорення законопроекту 5130.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено план видобутку та втрат Холоневського родовища мінеральних вод на 2017 рік ВКП «Росита».
На території Вінниччини різкі зміни температурного режиму. Місцями опади, пориви вітру, утворення туманів. На дорогах слизько.
Мінсоцполітики заявило, що розділом XXII «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку для працівників, які працюють на електронно-обчислювальних машинах (у т.ч. персональних комп′ютерах), передбачено надання щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці тривалістю до 4
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.