(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністраціїМихайла Гоцуляка відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району, у якому взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Гандзюк.
Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Юрій Трембіцький взяв участь та виступив з інформацією на семінарі «Роз′яснення нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ від 17 квітня 2019 року №377».
Таку думку висловив голова облдержадміністрації 30 вересня, під час робочої зустрічі з членами Президії Федерації профспілок Вінницької області.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», під час якого були обговорені нові підходи до розроблення нового Трудового кодексу. Захід відбувся за ініціативи Конфедерації роботодавців України.
Погода 1-5 жовтня   1 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим утримається у межах норми. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ.
30 вересня відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А. з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
Увага! Купуй безпечне!   30 вересня 2019
З 18 липня 2019 року у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Agency/AgencyList, що був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
26 вересня 2019 року в приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений спільний семінар для керівників сільгоспформувань та сільських голів Чечельницького району на тему: «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)» та зміни в законодавстві по земельних питаннях.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.