(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Деякі засоби масової інформації почали активно поширювати інформацію дворічної давнини щодо відміни державної підтримки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до Мінсоцполітики почали надходити звернення громадян з проханням роз’яснити, що ж насправді відбувається з цими виплатами
5 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
5 серпня 2016 року об 11:40 на проводовому радіо «Місто над Бугом» відбудеться прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком.
24 червня 2016 року, постановою КМУ №461, затверджено нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
4 серпня 2016 року відбулося розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області з питань додержання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
Даний план передбачає розгляд питання про притягнення до відповідальності керівників підприємств, що належать до сфери управління органів виконавчої влади, які допустили порушення вимог законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами Спільного українсько-іспанського підприємства ТОВ «Сперко Україна» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
4 серпня 2016 року об 11:00 відбудеться розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області з питань додержання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
1 серпня 2016 року о 13:37 у м.Липовець внаслідок витоку газу стався вибух у кухні двокімнатної квартири на третьому поверсі житлового гуртожитку, що розташований на вул.Столярського. Внаслідок аварії отримав опіки і перебуває у лікарні безробітний Г., 1974 р.н.
Державна служба України з питань праці повідомляє про травматизм на виробництві станом на 01 серпня 2016 року
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.