(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Протягом двох місяців у деяких ЗМІ поширюється інформація, що начебто після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам доведеться обирати між пенсією і заробітною платою.
Головне управління статистики у Вінницькій області надало інформацію про зареєстроване безробіття та кількість вакансій у 2018 році
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 13-17 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області поведено планову перевірку правильності розробки Голубецького родовища пісків ФОП Федорчук В.М., проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
16 серпня 2018 року в актовій залі Хмільницької міської ради фахівці Управління Держпраці провели семінар-нараду з керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій (у тому числі лікувально-профілактичних закладів) міста та району.
Управління Держпраці у Вінницькій області в черговий раз звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
Погода 17-21 серпня   17 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються дощі та грози. У східній половині області передбачається передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.