(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Сабарівський кар’єр» у сфері промислової безпеки, охорони праці, здійснення державного гірничого нагляду.
17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний» завод щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. Під час чергування у підсилосній галереї механізованого зерносховища, потерпілий всунув руку в технологічний отвір кожуха працюючого скребкового транспортера, внаслідок чого сталась травматична ампутація лівої руки.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «ПлазмаТек» (с. Рудниця Піщанського району), які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
Україна є членом Міжнародної організації праці (МОП) з 1954 року, і в часи незалежності також не стоїть осторонь світових процесіву боротьбі за гідну працю.
16 квітня 2019 року Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у засіданні координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Могилів-Подільського району, яке проведено за участі голови райдержадміністрації Олега Китасюка.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
12 квітня 2019 року о 10:40 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у цеху фасування масла Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ». Дефростатник молочної продукції Д., 1991 р. н., виявив на робочому столі автомату для розфасовки вершкового масла деформовану пачку масла і вирішив її вийняти, не зупиняючи автомат...
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький агрегатний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.