(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку ПАТ «Плазматек» (смт.Рудниця Піщанського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Уряд працює над реформою системи оцінки праці та пенсійної системи, що дозволить забезпечити достойну заробітну плату для українських громадян та збільшення пенсій в Україні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в понеділок.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 16-18 серпня 2016 року проводить семінар на тему: «Сучасні вимоги до організації навчання та перевірки знань з питань охорони працівників на підприємстві та у навчальному закладі»
Національне агентство з питань запобігання корупції активно запрацює найближчим часом. Зокрема, саме його працівники за сприяння громадськості і здійснюватимуть перевірки достовірності поданих електронних декларацій держслужбовців.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17400 грн., проведено 14 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до них.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки.
5 серпня на радіо «Місто над Бугом» відбувся прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.