(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
На Вінниччині істотних опадів не передбачається. Утримається температурний режим дещо вищий норми.
Відповідно до ст. 40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення згідно з п. 5 ст. 40 КЗпП).
Головними державними інспекторами відділу нагляду в АПК та СКС проведено позапланові перевірки щодо виконання приписів, виданих за результатами раніше проведених планових перевірок, у ПСП«Промінь», СВК «Прогрес» (Піщанський район) та ПП «Промтехагросервіс» (Бершадський район).
Звернення Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації до населення.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці до Вінницького окружного адміністративного суду подано позовну заяву про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «Вінницький авіаційний завод»
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 9 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 4 підприємств області.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Крижопільський елеватор» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
З’ясування гострих питань під час обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд було основною метою семінару, який відбувся в ДП «ГНМЦ» 15-17 листопада 2016 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.