(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів С.К.Смельцера та М.О.Павличука, провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський завод» ТОВ «Цукорагропром».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 6-10 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Міністерство соціальної політики України розглянуло запит щодо збереження за працівником середнього заробітку при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за його ініціативою.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову всебічну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Публічному акціонерному товаристві «Плазматек» (виробничі потужності в с. Рудниця Піщанського району).
Погода 9-13 серпня   10 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми, місцями невеликий дощ, місцями грози. 10-12 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Головний державний інспектор Микола Павличук взяв участь у нараді з питань безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та попередження ДТП на автошляхах області, яка відбулась 9 серпня у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову всебічну перевірку щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ПСП «Еліта» (с. Війтівці Бершадського району).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області під час інспекційного відвідування фермерського господарства «Боднюк» у с.Гранів Гайсинського району виявлено двох неоформлених працівників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.