(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з лісорубом К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу поблизу с.Підлісний Ялтушків і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала з дерева гілка і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
Погода 2-6 жовтня   2 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області температурний режим коливатиметься. Мінлива хмарність, дощ, місцями сильний, на поверхні грунту заморозки 0…5°.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Калинівський машзавод», які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
27-28 вересня 2018 року проведено семінар-наради щодо додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, трудових відносин, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції у Погребищенському, Липовецькому, Бершадському та Чечельницькому районів.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 24-28 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Переможці Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у роботі засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан охорони праці і техніки безпеки на виробництвах області та заходи щодо їх поліпшення», яке відбулось1 жовтня 2018 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області, 28 вересня 2018 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались, зокрема, «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті»
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у роботі засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення,яке відбулось у Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.