(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На 59-му році життя після важкої тривалої хвороби пішов з життя начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Михайло Петрович Лаба.
26 квітня 2016 року о 07.30 завідуючий складом фермерського господарства «Агро-В» (с.Флорине Бершадського району) прийшов на роботу і побачив на території току мертвого нічного сторожа Б., 1957 р.н.
Відповідно до пункту 4 статті 40 КЗпПУ, власник або уповноважений ним орган має право розірвати трудовий договір у разі скоєння працівником прогулу, у тому числі вуразі відсутності його на роботі більше трьох годин протягом робочого дня.
На засіданні Уряду 8 серпня Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман зазначив: «Зараз ми зіткнулися з тим, що праця наших людей недооцінена». Це прозвучало в контексті необхідності підвищення мінімальних заробітних плат. Загалом система нарахування заробітних плат вимагає реформування.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Тростянецьзерно» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
9 серпня 2016 року муляр ремонтно-будівельної дільниці КП «Вінницяоблводоканал» М., 1950 р.н., виконував роботи на покрівлі хлораторної. О 12:50 він упав з парапету покрівлі з висоти 8,5, м і від отриманої черепно-мозкової травми помер о 13:10.
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності. Проект акта підготовлено Мінсоцполітики на виконання пункту 2 розпорядження Кабміну України від 16.03.2016 № 161-р «Про схвалення Стратегії подолання бідності».
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено планові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Богданівське» та ТОВ «Сільськогосподарське орендне підприємство «Щасливе».
Страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції ФССНВПЗ України у Козятинському районі І.Загоруйко проведено профілактичну роботу з охорони праці (участь у опрацюванні та впровадженні елементів С
Відповідно до статті 153 Кодексу законів про працю України власник або уповноважений ним орган не вправі вимагати від працівника виконання роботи, поєднаної з очевидною небезпекою для життя, а також в умовах, що не відповідають законодавству про охорону праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.