(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 квітня 2019 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 квітня 2019 р. становила 17,0 млн. грн, яка у порівнянні до 1 березня 2019 р. збільшилась на 2,6% або 0,4 млн. грн.
Наказом Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 24.04.2019 № 111 «Про відновлення дії міждержавних стандартів» відновлено дію деяких міждержавних стандартів на період від 26 квітня 2019 року до 01 січня 2022 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
25 березня 2019 року об 11:10 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» – начальник відділу науково-дослідного центру В., 1949 р.н., проходячи коридором заводоуправління, несподівано знепритомнів і впав. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
Погода 3-7 травня   3 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температури повітря, короткочасний дощ, місцями грози.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у заході, присвяченому 100-річному ювілею Міжнародної організації праці та Всесвітньому дню охорони праці, «Інтерактивне спілкування зі студентською спільнотою».
26 квітня 2019 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
У приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся брифінг Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається у 2019 році під девізом «Безпечне і здорове майбутнє праці».
26 квітня 2019 року начальник Управління Держпраці В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Працівниками сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працюв частині атестації робочих місць
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.