(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 жовтня 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем. Найманий працівник та законодавство про працю».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у проведенні навчання за професійною програмою відповідальних осіб за питання рослинництва, тваринництва та інженерно-технічного забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.
Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що сьогодні, 9 жовтня 2019 року, буде запущено у роботу законопроект і акти уряду, які скасують обов’язковість трудових книжок.
Як повернули перевірки? Робота повністю відновлена з кінця серпня-початку вересня. Попередня постанова, яким регулювався порядок перевірок, була скасована рішенням суду. Але з огляду на позитивну динаміку офіційно оформлених працівників в Україні, Кабмін прийняв рішення розробити новий документ.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» з 4 по 8 листопада 2019 року проводить навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
9 жовтня 2019 року в Управлінні Держпраці проведений конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В» – дві вакантні посада головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, та одна посада головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області, за участі представників Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України, проведено семінар-навчання для інспекторів праці органів місцевого самоврядування.
Наказом Державної служби України з питань праці від 16.09.2019 р. № 86 затверджений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці.
Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк взяла участь у загальнонаціональному круглому столі: «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї», який було організовано Федерацією профспілок України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.