(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Роз’яснення Управління Держпраці у Вінницькій області щодо необхідності переоформлення документів дозвільного характеру у зв’язку із перейменуванням вулиць і населених пунктів.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 27 тис. 550 грн., проведено 30 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується спекотна, місцями з опадами, погода.
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці взято участь у роботі комісій, створених при районних державних адміністраціях, щодо перевірки суб’єктів господарювання, що надають соціальні послуги.
Заступником начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук проведено зустріч з працівниками Губницької сільської ради Гайсинського району та працівниками місцевих фермерських господарств.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області завершено перевірки п’яти суб’єктів господарювання.
17 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено черговий етап планового професійного навчання працівників Управління.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела семінар-нараду у колективі ВАТ «Гніванський кар’єр» з питань проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, а також профілактики та недискримінації за ВІЛ/СНІДом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.