(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2016 року у розрахунку на місяць на одну особу становив 2719 грн.
29 листопада 2016 р. Федерація профспілок області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з питань правової, соціально-економічної, гуманітарної роботи та охорони праці.
На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Незначні опади у вигляді снігу, часом посилення вітру. Місцями ожеледиця.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено позапланову перевірку на предмет виконання приписів, виданих за результатами раніше проведеної планової перевірки у ТОВ «Перемога» с. Гути, Тульчинського району.
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» та ТОВ НВП «Асток» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Дослідне господарство подільської дослідної станції садівництва ІСНААН України». с. Медвеже Вушко Вінницького району щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики України «Про внесення змін до наказу Державного комітету з нагляду за охороною праці від 08 червня 2004 року № 151»
У період з 21 по 27 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
6 листопада 2016 року о 19:20 стався вибух у приватному будинку на вул. Героїв-панфіловців у Шаргороді. Постраждали (отримали опіки) пенсіонерка Г., 1956 р.н. та школярка В., 2006 р.н. Обох постраждалих працівниками швидкої медичної допомоги було госпіталізовано в центральну районну лікарню.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.