(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За оперативними даними упродовж 9 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував страхові виплати для 205,7 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Загальна сума виплат за цей період склала 6,2 млрд гривень.
ЕКСПЕРТ РОЗ’ЯСНЮЄ: на підставі чого проводити, хто проводить, як оформити результати та яка відповідальність за не проведення атестації.
12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.
З початку року відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено 241 інспекційне відвідування, з яких у 130 розглядались питання оформлення трудових відносин, 6 невиїзних інспектувань, 2503 інформаційно-розяснювальних заходів у суб’єктів господарювання (у т.ч. ЗМІ, сайти тощо).
Роман Чернега взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції (р.№2168), поданий Кабінетом Міністрів України.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
10 жовтня 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Техніка пошуку роботи. Найманий працівник та законодавство про працю».
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та завідувач сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Альона Недозимована взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва і поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у проведенні Дня охорони праці у структурних одиницях АТ «Вінницяобленерго» – Крижопільських та Могилів-Подільських електромережах.
Погода 11-15 жовтня   11 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря в межах норми із підвищенням наприкінці періоду. Мінлива хмарність, без істотних опадів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.