(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з Міжнародною організацією праці, представниками об’єднань профспілок, роботодавців та інших центральних органів виконавчої влади завершили перший етап його реалізації
З метою підвищення рівня інформованості безробітних 4 грудня 2017 року на базі Шагородського районного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних «Легальна зайнятість». Гостем заходу стала головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Юлія Славінська.
Департамент заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України розглянув звернення щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям і в межах компетенції повідомляє.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт і планів видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області.
30 листопада 2017 року близько 12:00 на будівництві 5-поверхового житлового будинку у с.Зарванці Вінницького району був смертельно травмований падаючою стрілою крана ДЕК-251 працівник ФОП Олексієнко В.М. різноробочий С., 1987 р.н., який у цей час прибирав територію.
Держпраці здійснює державний контроль за дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення, у тому числі дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода з 2 по 5 грудня   1 грудня 2017
На Вінниччині прогнозується погіршення погодних умов: опади, місцями сильні, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у виїзній нараді із представниками японської компанії «ФуджікураАутомотів Європа» – світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів, яка відбулась 30 листопада у м. Немирів.
30 листопада 2017 року невідомий зателефонував керівникові підприємства, на якому стався нещасний випадок зі смертельним наслідком, представився працівником Управління Держпраці у Вінницькій області і за 12 тис. гривень пообіцяв допомогти у «правильному» проведенні спеціального розслідування.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.