(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 березня 2016 року складає 11735,7 тис. грн.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 16 (шістнадцять) справ за ст.265 КЗпП України (Відповідальність за порушення законодавства про працю)
28 квітня у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день охорони праці. Історія цієї дати починається із Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками у 1989 році.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової всебічної перевірки Фермерського господарства «Україна» с.Стара Прилука Липовецького району.
Відповідно до п. 3.3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року №1298 встановлюється доплата працівникам, які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, а також тим, що зайняті прибиранням туалетів у розмірі 10% посадового (місячного) окладу.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 13 березня 2016 року у підрозділі ТОВ «Рівненський елеватор» (Бершадський район) із 37-річним апаратником оброблення зерна С.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Під час наради з працівниками та посадовими особами ТОВ «Егаско ЛТД» (м. Вінниця) працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці зосереджено основну увагу на дотриманні нормативно-правових актів з охорони праці у целюлозно-паперовій промисловості.
Відділом нагляду в агропромислового комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ТОВ Агро-Фірма «Джулинка» на тему «Дотримання вимог нормативно правових актів з охорони праці під час проведення весняно-польових робіт».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.