(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині, у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу, 2 грудня сильні опади, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру, на дорогах слизько. 3 грудня опади та явища послабшають, пониження температури.
29 листопада 2016 року при виконанні роботи з інкасації коштів на дільниці автодороги в с. Лісничівка Шаргородського району, автомобіль філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний ощадний банк України» вдарився у стоячий на дорозі автомобіль з дровами.
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці проведено наради у Теплицьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та. №2 і у Барських ЗОШ І-ІІІ ст. №1та №2 щодо дотримання безпечного функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період.
З метою підтримки купівельної спроможності населення Урядом протягом 2016 року забезпечено поетапне підвищення прожиткового мінімуму, який є базовим державним соціальним стандартом та основою для визначення розмірів державних соціальних гарантій. З 1 грудня прожитковий мінімум підвищено на 10,3 %.
Держпраці оприлюднила проекти наказів Міністерства соціальної політики України та постанови Кабінету Міністрів України
На засіданні редакційної колегії журналу «Охорона праці» підвели підсумки роботи у поточному році та розглянули пропозиції щодо тем для публікацій на 2017 рік.
На онлайн-прийомі, який відбувся 30 листопада, Голова Держпраці Роман Чернега детально зупинився на питанні проведення позачергової атестації робочих місць за умовами праці у звязку з введенням в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 461 з червня 2016 року Списків № 1 та № 2.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 29 жовтня 2016 року о 22:40 у ПрАТ ПК «Поділля».
Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ«Катос» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 червня 2016 року о 17:00 в ПСК «Тульчинський ринок» з техніком-електриком Ц., 1974 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.