(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці взяли участь у роботі загальноміського Ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості, який відбувся 23 квітня 2018 року в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання в частині дотримання вимог законодавства про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, з питань гігієни праці...
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на 21-23 квітня   20 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Місцями дощитиме.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»
Завідувач сектору гірничого нагляду – головний державний інспектор О.В.Прущак провів наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Солодка мрія – Вінниця» та ВКП «Росита» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у роботі виїзного засідання колегії обласної державної адміністрації, присвяченому підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за І квартал поточного року, яке відбулось19 квітня у приміщенні Тростянецької райдержадміністрації під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія.
Людина, яка працює, завжди має бути впевненою в тому, що вона захищена від ризиків, пов’язаних із втратою здоров’я під час виконання трудових обов’язків. Важливий механізм реалізації прав громадян на соціальний захист — ефективна система соціального страхування, завдяки чому застраховані особи отримують належні виплати і послуги.
17 квітня на базі Безіменської сільської ради під головуванням очільника районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Козятинської районної ради.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.