(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 квітня 2016 року у лісі поблизу с.Сподахи Немирівського району бригада лісорубів йшла на ділянку. К., 1959 р.н., йшов позаду і на нього впало сухостійне дерево. Потерпілого з відкритою черепно-мозковою травмою госпіталізовано до реанімаційного відділення Немирівської ЦРЛ.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 26 лютого 2016 року об 11:50 у військовій частині А-1603 (Барський район).
Ми переходимо на європейську модель оплати праці держслужбовців. Реформа оплати праці починається з 1 травня 2016 року і закінчується у 2018 році зі вступом в повну силу нового закону про держслужбу. Про це під час засідання Уряду 6 квітня заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.
Кабмін ухвалив низку рішень щодо підвищення соціальних стандартів та посадових окладів для працівників І тарифного розряду ЄТС з 1 травня, що передбачає збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії та зарплат працівників бюджетної сфери.
Відповідно до Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) та періодичних медоглядів працівників.
5 квітня 2016 року близько 03:00 ночі у побутовій кімнаті компресорної Центрального військового клінічного санаторію «Хмільник» несподівано стало погано слюсарю аварійно-відновлювальних робіт К., 1976 р.н., який перебував на чергуванні.
Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.
23 березня 2016 року у м.Вінниця на вул. Пирогова сталась дорожньо-транспортна пригода - зіткнення «ВАЗ-2104» та «БМВ 750і», внаслідок якої на місці події загинув працівник ТОВ «Вінницький регіональний бізнесцентр» водій «ВАЗ-2104» С. 1955 р.н.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 4-5 квітня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
На Вінниччині підвищення температурного фону. Подекуди дощитиме.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.