gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Згідно п. 33 Постанови КМУ від 06.01.2010р. №8 «Порядок відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів», зняття технологічного транспортного засобу з обліку у зв’язку з непридатністю до подальшого використання та його вибракуванням (списанням) здійснюється без технічного огляду транспортного засобу.
Кількість нещасних випадків на виробництві все ще занадто велика. На жаль досі жодне суспільство в світі остаточно не вирішило проблему виробничого травматизму.
Під час зустрічі Ігор Дегнера розповів, що з початком бойових дій в Україні Держпраці зосередила свої зусилля на допомозі працівникам та роботодавцям в адаптації трудових відносин до умов військового стану.
ЗМУШЕНИЙ ПОКИНУТИ ДОМІВКУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ТА ШУКАЄШ РОБОТУ?
Якщо Ви роботодавець і Вам потрібна консультаційна підтримка
В рамках інформкампанії «Виходь на світло!», інспектори праці відвідують суб’єктів господарювання Вінниччини, що здійснюють діяльність у різних галузях та доводять працівникам про важливість офіційного оформлення трудових відносин, роботодавцям, у свою чергу - про відповідальність, що передбачена законодавством за використання незадекларованої праці.
Перший такий захід відбудеться 20 вересня об 11 годині на тему: «Особливості регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану».
Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області здійснили інформаційне відвідування підприємства машинобудівної галузі, у ході якого керівнику та працівникам розповіли про зміни у законодавстві та необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.