(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
29 січня 2020 року під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька відбулось виїзне засідання колегії Управління за участі посадових осіб КП «Вінницяоблтеплоенерго» за результатами планової перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У 2019 році на підприємствах Вінницької області кількість травмованих осіб під час виконання трудових обов’язків становить 202 особи, що складає 5,21 % від загальної кількості травмованих в Україні (3876) (у 2018 році – 216), зі смертельним наслідком – 20 (4,74 % від смертельно травмованих в Україні (422), (в 2018 році – 9).
Головний державний інспектор Наталія Поліщук спільно з представниками сервісного центру у Чечельницькому районі ГУ ПФУ та районної філії ОЦЗ щоденно відвідують суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, з метою роз’яснення про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Під час онлайн-прийому, 29 січня, до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись громадяни Вінницької області із проблемними питаннями, що виникають у роботі – голова об’єднання співвласників багатоповерхових будинків Віталій Присяжнюк з Вінниці та бухгалтер міської централізованої бухгалтерії шкіл №2 Ілона Ніколайчук.
27 січня 2020 року о 9:10 на території гарнізонного паливного складу Квартирно-експлуатаційного відділу (м. Вінниця) у сторожа Г., 1955 р.н., несподівано погіршився стан здоров’я і він присів на підлогу. Начальник складу викликав швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
28 січня 2020 року головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онофрійчук та Петро Гречух взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Легальна праця – запорука стабільності», який відбувся у Чернівецькій райдержадміністрації.
28 вересня 2019 року п’ятеро працівників магазину ТОВ «ФОРА», що у м. Тульчин, під час його відкриття відчули їдкий запах, а вже через 15 хвилин почали скаржитися на погіршення стану здоров’я – нудота, важко дихати, печія в горлі, терпне язик. Бригадою швидкої медичної допомоги усі працівники були госпіталізовані до КНП «Тульчинська ЦРЛ».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 № 2313/0/1 в усіх районах та містах області проводиться посилена роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування, організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Працівниками відділів нагляду в АПК та СКС, нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки та нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті і зв’язку Управління Держпраці проведена планова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.