(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За дорученням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка 14 серпня перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Волинь. В рамках візиту було проведено нараду з керівниками структурних підрозділів Управління Держпраці в області, під час якої зроблено основний акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби.
Погода 15-24 серпня   14 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується.
Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
12 серпня 2020 року в приміщенні Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено два профінформаційних групових заходи з безробітними громадянами: «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості» та «Правила оформлення трудових відносин з працівником. Колективний договір та правила внутрішнього розпорядку.»
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
5 серпня 2019 року о 17:00 у реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні імені М.Пирогова помер лікар клінічного високоспеціалізованого гематологічного відділення цієї лікарні Д., 1968 р.н., який був госпіталізований 3 серпня у важкому стані з приводу: covid, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія 4 кл. гр, дихальна недостатність 4, 80 % враження легень по СКТ, постійно залежний від кисню.
З 23.07.2020 року вступила в дію Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.07. 2020 року № 617, якою внесені зміни до постанови КМУ від 06.01.2010 р. № 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив, у Держпраці проведено спільну нараду посадових осіб...
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Геннадій Ветушинський та Віктор Жовтяк взяли участь у рейді районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення за участі представників управління соціального захисту населення Гайсинської райдержадміністрації, ГУ ПФУ у Вінницькій області.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко у рамках робочого візиту разом з начальником управління гірничого нагляду Олегом Неленем та керівництвом ГУ Держпраці у Дніпропетровській області відвідав «Шахтоуправління ім. Героїв Космосу» ДТЕК «Павлоградвугілля».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.