(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 жовтня відбулася робоча зустріч працівників Держпраці з експертом з незалежної оцінки з Тома Вассер щодо оцінювання Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».
За результатами постійного моніторингу, станом на 21 жовтня 2019 року на економічно-активних підприємствах області заборгованість із виплати заробітної плати складає майже 3,5 млн грн.
Заступник начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Морквишен взяв участь у нараді у заступника голови Вінницької райдержадміністрації Олега Бегуса, на якій порушувались актуальні питання щодо початку опалювального сезону у навчальних закладах району.
Погода 22-26 жовтня   22 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим для цієї пори року залишатиметься вищим за норму. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Увага! Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» з 4 по 8 листопада 2019 року проводить навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провів нараду з посадовими особами та викладачами Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Конституційний Суд України у своєму Рішенні від 04 вересня 2019 року № 6-р(ІІ)2019 по справі № 3-425/2018(6960/18) зазначив, що не може бути дискримінації у реалізації працівниками трудових прав. Порушення їх рівності у трудових правах та гарантіях є недопустимим, а будь-яке обмеження повинне мати об’єктивне та розумне обґрунтування.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Про переваги легалізації заробітної плати та зайнятості населення безробітних Гайсинщини інформувала Ніна Кацан, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці. Семінар для 23 безробітних відбувся у Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
В Держпраці відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 04.10.2019 у ПрАТ «Авіакомпанія «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС». В результаті аварійної посадки транспортного літака Ан-12 в с. Сокільники Львівської області загинуло п’ять осіб та троє отримали травми різного ступеня тяжкості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.