(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерство соціальної політики України своїм листом від 9 листопада 2018 р. № 21833/0/2-18/53 надає роз’яснення щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку (далі – квота).
29 січня 2019 року в Інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, на якому 500 вакансій із заробітною платою від 5 до 12 тисяч гривень пропонували 15 потужних підприємств міста
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температурного режиму, місцями невеликі опади, на дорогах утримається ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман.
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого Наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планові перевірки додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ТОВ «НЕСС ПВ» та ТОВ «НЕСС Контракшн», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту»
Державна служба України з питань праці і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів домовилися координувати спільні дії в питанні запобігання випадкам неофіційної праці.
У 2018 році травмовано 216 осіб, у 2017 році – 173 (+ 43 особи), у тому числі зі смертельним наслідком 9 осіб, у 2017 році – 14 (- 5 осіб) .
Упродовж останнього місяця на території області спостерігаються несприятливі погодні умови, що можуть призвести до виникнення надзвичайних, нестандартних виробничих і побутових ситуацій. Зросла мінливість і контрастність температурного режиму, що збільшує інтенсивність небезпечних явищ.
Мінісоцполітики оприлюднено проект Постанови Кабміну України «Про затвердження Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності», згідно з яким ПФУ, Нацслужба здоров’я та ФССУ мають забезпечити інформаційну взаємодію власних інформаційно-телекомунікаційних систем із Реєстром до 1 червня 2019 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.