(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У І кварталі 2016 року кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком, пов’язаних з виробництвом, порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 1 нещасний випадок (6 випадків проти 5 за аналогічний період 2015 рік).
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Місцями невеликий дощ, місцями окремі грози.
У складі Державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» продовжує свою діяльність Центр психофізіологічної експертизи працівників для виконання робіт підвищеної небезпеки.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 березня 2016 р. о 7:55 у філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика».
Працівники сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у проведенні вибухових робіт на Іллінецькому гранітному кар’єрі підпримством ТОВ «Євровибухпром».
Держпраці спільно з редакцією журналу «Охорона праці», Міжнародною організацією праці, Федерацією профспілок України та ДУ «Інститут медицини праці НАМН України» 18-19 травня 2016 р. проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці»
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на виконання вимог Закону України «Про охорону праці» (ст. 7, 13) згідно з порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.92 р. №442.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 11-ть справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 15 тис.158 грн., проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
9 квітня 2016 року о 9:40 на території ДП «Бджільнянський спиртовий завод» (Теплицький район) після виходу на роботу сталося погіршення стану здоров’я у слюсаря Т., 1964 р.н., внаслідок чого він помер.
12 квітня 2016 року о 14:30 у залі засідань, кімната 319, за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 14 відбудеться засідання Громадської ради при Держпраці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.