(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що перевірка і прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади.
23 серпня 2016 року у Клубі Кабінету Міністрів України відбулося підписання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.
Управління Держпраці у Вінницькій області підтримало ініціативу Державної служби України з питань праці щодо проведення всеукраїнського флешмобу – на честь День Державного Прапора України.
25 серпня 2016 року о 18:00 у прямому ефірі на хвилях Вінницького обласного радіо (88,6 FM) відбудеться бесіда з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком .
Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування та сплати податків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 14 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 200 грн., проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.