(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Віктор Жовтяк взяв участь у семінарі Ладижинської міської філії обласного центру зайнятості з безробітними громадянами.
Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Неля Кривонос взяла участь у роботі чергового навчального семінару з тематики підвищення компетентностей з організаційної та управлінської діяльності неприбуткових організацій Вінницької області.
10 червня 2019 року о 12:00 стався нещасний випадок з водієм С., 1981 р.н., філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с. Оляниця Тростянецького району). Сталось отруєння продуктами розпаду птиці (суміш газів) під час перебування водія на дільниці приймання утилізації у цеху технологічних фабрикатів. Наразі С. госпіталізований з діагнозом постгіпоксичне ураження головного мозку.
Сьогодні, 12 червня, у всьому світі відзначається День боротьби з дитячою працею. Започатковуючи цей день, уряди країн та міжнародні організації закликають до викорінення примусової, шкідливої та небезпечної праці, а також експлуатації дітей.
11 червня 2019 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення (далі НСПП). Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс.
Водопровідно-каналізаційне господарство України є однією з найважливіших систем життєзабезпечення населених пунктів. Загальна протяжність водопровідних мереж в Україні становить понад 100 тисяч кілометрів, кількість насосного обладнання у системах водопостачання країни майже 15 тисяч одиниць, загальна протяжність каналізаційних мереж – 35 тис. км.
Погода 12-16 червня   12 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Впродовж 12-14 червня утримається погода без істотних опадів.
Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 05.06.2019 р. № 462 вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Постанова Уряду покликана на вдосконалення деяких процедур Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онуфрійчук провела інформаційно-роз’яснювальні семінари з питань додержання законодавства про працю у підприємствах та установах Могилів-Подільського району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.