(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Мінсоцполітики заявило, що розділом XXII «Загальні професії за всіма галузями господарства» Списку для працівників, які працюють на електронно-обчислювальних машинах (у т.ч. персональних комп′ютерах), передбачено надання щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці тривалістю до 4
У період з 07 по 13 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 11 осіб
Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень – це перший крок до детінізації грошових виплат, – вважає Міністр соціальної політики України Андрій Рева. Він розповів, що схиляється до регресивної шкали оподаткування, згідно якої: чим більше ти легально отримуєш, тим менше платиш податків.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькі області проведено позапланову перевірку ТОВ «Вінницький комбікормовий завод» щодо виконання раніше виданих приписів.
Головними державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку знань з питань охорони праці інженерно-технічних працівників ПАТ ВМЗ «Рошен».
У зв’язку із снігопадом та нестабільною температурою виникло чимало небезпек, що загрожують здоров’ю та життю людини. Управління Держпраці у Вінницькій області звертає вашу увагу на основні з них.
У зв’язку з переміщенням Балканського циклону ввечері 12 та протягом доби 13 листопада очікується значне ускладнення погодних умов: сильний сніг та мокрий сніг, місцями ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу та пориви вітру 15-20 м/с.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт, а також видобутку та втрат мінеральних лікувальних питних вод.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сума субсидії, яку держава надала громадянам для оплати комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана у минулому місяці родиною внаслідок економії має зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.