(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо актуальних питань додержання норм законодавства про працю.
Погода 25-29 жовтня   25 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим для цієї пори року залишатиметься вищим за норму. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Манриця провів наради з посадовими особами та працівниками СТОВ «Маяк» (с. Пиків Калинівського району) та ТОВ «Браналді СВ» (м. Вінниця) щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
Закон про перезавантаження влади викликав чимале хвилювання серед бухгалтерів держорганів. Адже його норми дуже витіюваті, та ще й набирають чинності в різний час. Пропонуємо до вашої уваги експрес-аналіз: що ж нового в оплаті праці держслужбовців діє вже зараз, а до чого нам потрібно готуватися з нового року.
У Гайсині провели рейд районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніни Кацан.
23 жовтня 2019 року головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у робочій зустрічі з представниками соціальних партнерів, під час якої відбулось обговорення нового порядку реєстрації колдоговорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року №768.
23 жовтня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Подолання тендерних стереотипів на ринку праці».
23 жовтня 2019 року у Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Державна служба зайнятості – посередник між безробітними та роботодавцями».
За 9 місяців 2019 року ФССУ від страхувальників області прийнято понад 25 тисяч заяв-розрахунків на фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.
Частина п’ята статті 21 Закону України «Про охорону праці» встановлює строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.