(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур (голова), головних державних інспекторів Романенко А.В., Павличука М.О. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час експлуатації електрогосподарств у посадових осіб та інженерно-технічних працівників смт. Теплик.
З нагоди сторіччя Міжнародної організації праці Федерація профспілок України за підтримки Бюро МОП з питань діяльності трудящих провела конференцію «Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
ГАРЯЧІ ТЕМИ №5, 2019: Внутрішня документація спеціаліста з ОП, форум «Безпека праці-2019» — підбиваємо підсумки, унікальний досвід ПАТ «Центренерго»: захист від вибуху.
Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами у 1 кварталі 2019 року здійснювалось відділеннями управління виконавчої дирекції ФССУ у Вінницькій області відповідно до вимог ЗУ«Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
16 травня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні обласного оперативного штабу з координації організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулось під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Івасюка в селекторному режимі.
Погода 17-21 травня   17 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми, пориви вітру 15-20 м/с, дощ, місцями значний, місцями грози, туман.
Сьогодні в Україні відзначається День вишиванки і працівники Управління Держпраці у Вінницькій області приєдналися до святкування, одягнувши свої найяскравіші національні вбрання.
14 травня 2019 року о 01:00 у котельні ТОВ «Украфлора-Вінниця» під час огляду паливного бункера підсобний працівник Т., 1959 р. н., самовільно переліз через обмежувач з оглядового майданчика на решітку бункера, втратив рівновагу і впав на підлогу котельні донизу головою, отримавши несумісну з життям черепно-мозкову травму.
15 травня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2019 року».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.