(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. проведено нараду та перевірку знань з питань охорони праці в інституті кормів та с/г "Поділля"
В інформзустрічі взяли участь:представники Управління Держпраці у Вінницькій області; керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій м.Вінниці, профспілковий актив.
В приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведении черговий семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда законодавство про працю».
22 травня в Департаменті соціальної політики Вінницької міської ради відбулося засідання круглого столу з обговорення стану укладання колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях м. Вінниці. У засіданні приймали участь представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Управління Держпраці у Вінницькій області та Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступників начальника відділу Куцика О.П., Морквишена О.В. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час переробки зерна і розливу шкідливих речовин
21 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Найманий працівник, служба в збройних силах України та законодавство про працю».
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур взяла участь у роботі координаційної ради Теплицької РДА.
Після погодження з керівництвом для інформації на сайт. Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Геннадієм Ветушинським прийнято участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулось в Тростянецькій районній державній адміністрації.
Сьогодні, 21 травня 2019 року, в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області пройшла семінар-нарада з питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
17 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для безробітних на тему: «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. Найманий робітник та законодавство про працю».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.