(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря вночі понизиться нижче нуля градсів. Мінлива хмарність, без істотних опадів.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці з дня остаточного визволення України від німецько-фашистських загарбників і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбили підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслили завдання на найближчий період.
25 жовтня в Держпраці відбулась робоча зустріч з експертом з незалежної оцінки з Тома Вассер, який озвучив первинні висновки та рекомендації з оцінювання Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У ніч з суботи на неділю стрілки годинника необхідно перевести на годину назад. Тобто зимовий час в Україні в 2019 році вступить в силу о 4.00 27 жовтня – стрілки переводяться назад на 3.00. Говорячи простою мовою, в неділю 27 жовтня ми зможемо поспати на 1 годину довше.
Завдяки заходам, запровадженим керівництвом Казенного науково-виробничого об’єднання «Форт» МВС України щодо оптимізації витрат, з метою погашення заборгованості із заробітної плати та проведеним інспекційним відвідуванням на даному суб’єкті станом на 22 жовтня борги із виплати заробітної плати повністю погашено.
24 жовтня 2019 року в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими – розпорядниками майна на державних підприємствах спиртової галузі, які мають довгострокову заборгованість із заробітної плати на підприємствах Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками АТ «Ладижинський завод ЗБК» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.