(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині по літньому тепло та сухо.
На базі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Гайсинському районі відбулась підсумкова нарада за участю начальників міських та районних відділень виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 17 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 185 тис. 600 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
2 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
Два рази на місяць, згідно з графіком, в Державній службі України з питань праці відбувається онлайн-прийом громадян. Люди з різних регіонів України мають можливість поспілкуватися з Головою Служби або фахівцями Держпраці з конкретного запитання, не виїжджаючи за межі своєї області.
Працівник написав заяву про надання додаткової відпустки у зв’язку з укладенням шлюбу. Реєстрація запланована на 20 число, заява на 31число. У відпустці йому відмовлено. Працівник відсутній на роботі 31числа. Чи правомірно його звільнити за прогул?
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
«Нам приємно вітати Вас у стінах Міністерства соціальної політики України, оскільки наша співпраця є дуже плідною», - заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева на зустрічі з представниками місії Міжнародної організації праці (МОП).
У 2015 році набрав чинності Закон України «Про запобігання корупції», відповідно до якого в Україні сформовано принципово нову антикорупційну систему, орієнтовану на створення ефективних механізмів запобігання корупції.
По всій території області спостерігатиметься добовий розподіл температури повітря з прохолодними нічними й ранковими годинами та теплими денними температурами. Істотних опадів не прогнозується.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.