(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головними державними інспекторами відділу нагляду в АПК та СКС проведено позапланові перевірки щодо виконання приписів, виданих за результатами раніше проведених планових перевірок, у ПСП«Промінь», СВК «Прогрес» (Піщанський район) та ПП «Промтехагросервіс» (Бершадський район).
Звернення Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації до населення.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці до Вінницького окружного адміністративного суду подано позовну заяву про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «Вінницький авіаційний завод»
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 9 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 4 підприємств області.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Крижопільський елеватор» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
З’ясування гострих питань під час обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд було основною метою семінару, який відбувся в ДП «ГНМЦ» 15-17 листопада 2016 року.
18 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області начальник Управління В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду.
Працівники відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці провели обслідування та склали санітарно-гігієнічну характеристику робочого місця працівника Філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», у зв’язку з підозрою на розвиток професійного захворювання – хронічної мікробної екземи.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, що порядок застосування праці дітей визначається законодавством України про працю, зокрема статтями 187-200 Кодексу законів про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.