(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

31 травня, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського та за участю Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана.
Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулось розширене засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників підприємств обласного центру
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), головних державних інспекторів Черниша Р.В. та Романенка А.В. провела нараду та перевірку знань Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
Сьогодні 29 травня начальником відділу з питань гігієни праці Юревич С.О. проведені планові перевірки в ДП" Енергооблік" та ТОВ НВП "Гремпіс", м.Вінниці
VII Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками»
27 травня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі Комісія). Головував на засіданні перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, заступник голови обласної тимчасової комісії Андрій Гижко.
24 травня 2019 року в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на обєктах підвищеної небезпеки Коваль О.В. взяв участь у засіданні спільної робочої групи з вирішення питань технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Вінниці.
Перший заступник начальника Управління Боковець В.А. провів щотижневу робочу нараду з особовим складом управління
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.