(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Вікторія Новак, Альона Шевчук та Сергій Дисюк провели семінар-наради у шести навчальних закладах області з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розроблений за власною ініціативою з метою оптимізації механізму визначення розмірів окремих видів грошових доходів, у тому числі державних соціальних допомог та інших соціальних виплат.
29 жовтня 2019 року відбулось спільне засідання Теплицької районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, у роботі якого взяла участь головний державний інспектор Ніна Кацан.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Тростянецького, Бершадського та Чечельницького районів, які пройшли відповідне навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
29 жовтня 2019 року управлінням праці та соціального захисту населення Теплицької РДА спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніною Кацан проведено нараду для випускників Теплицького професійного аграрного ліцею Вінницької області щодо застосування праці неповнолітніх та переваг легального працевлаштування.
Заступник Міністра соціальної політики Сергій Ніжинський привітав учасників другого етапу тренінгу «Опитування жертв торгівлі людьми», організованого за ініціативи Мінсоцполітики, Відділом у стратегічних справах поліції Департаменту транснаціональних загроз ОБСЄ спільно з ІНТЕРПОЛом для представників Верховного суду України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Державної служби України з питань праці, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби У
29 жовтня 2019 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онофрійчук провела семінар-нараду у ДПТНЗ «Мазурівський аграрний центр професійно-технічної освіти» з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання щодо використання дитячої праці.
29 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб ТОВ «Іллінецький цукровий завод» за результатами планової перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
25 жовтня у ТОВ «ТК Агро Захід» (м.Липовець) слюсар-ремонтник Б., 1967 р.н., перебуваючи під час нічної зміни на елеваторі, виходив з операторської знепритомнів і впав. Працівники викликали швидку і почали надавати домедичну допомогу, однак лікарі констатували смерть.
Мінсоцполітики у листі від 24.09.2019 р. № 10/0/36-19 роз’яснює, що законодавством про працю не передбачена форма та спосіб повідомлення працівника про наступне вивільнення у зв′язку із ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, але у разі виникнення трудових спорів роботодавець повинен мати докази, що працівника було повідомлено про відповідне вивільнення за два місяці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.