(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 липня 2016 року о 9:30 у фарбувальному цеху ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» (Тиврівський район) секція лущильника покотилася і травмувала слюсаря-фарбувальника П. 1984 р.н.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 26 травня 2016 року о 21:30 у ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» з вантажником Б., 1989 р.н.
З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який вражає імунну систему. СНІД - це cиндром набутого імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції.
За даними Головного управління статистики у Вінницький області заборгованість із виплати заробітної плати у 2016 році складає:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується жарка, місцями з невеликими опадами, погода.
В Ободівському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Колос» (Тростянецький район) фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду на тему: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сезон оздоровлення дітей».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.