(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який вражає імунну систему. СНІД - це cиндром набутого імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції.
За даними Головного управління статистики у Вінницький області заборгованість із виплати заробітної плати у 2016 році складає:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині прогнозується жарка, місцями з невеликими опадами, погода.
В Ободівському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Колос» (Тростянецький район) фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду на тему: «Дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сезон оздоровлення дітей».
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Літинський цегельний завод».
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типовий проект на проведення буро-вибухових робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.