(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Агрокомплекс» та СТОВ «Колос», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Міністерством соціальної політики оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці»
19 лютого 2019 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 8-12 лютого   8 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується контрастний температурний режим, вдень вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Місцями ожеледиця, вночі та вранці місцями туман.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у превентивних заходах, організованих Тульчинською районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю.
8 лютого 2019 року в Управлінні Держпраці відбулося розширене засідання колегії під головуванням начальника Управління Володимира Марунька, під час якого підбито підсумки роботи Управління у 2018 році та визначено завдання щодо подальшого удосконалення наглядової діяльності.
Голова Держпраці Роман Чернега у коментарі для UBR.ua (Український бізнес ресурс) виділив 4 галузі економіки, у яких найчастіше порушуються трудові права українців.
Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
6 лютого 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг», якою передбачено встановлення суттєвих вимог щодо безпечності, яким мають відповідати канатні дороги.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.