(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

28-30 травня журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю. І. Кундієва НАМН України» та Міжнародної організації праці провів VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками».
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 травня 2019 року.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин»
ГАРЯЧІ ТЕМИ №6, 2019:ТЕМА НОМЕРА: Новий Порядок розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ІНТЕРВ′Ю: Захист лісів від пожеж — справа державної ваги. БЕЗПЕКА ПРАЦІ, ЗІЗ: На захисті дихання: фільтрувальні респіратори
12 квітня 2019 року о 10:40 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у цеху фасування масла Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ». Рука дефростатника молочної продукції Д., 1991 р. н., потрапила під рухомі частини автомату фасування та пакування масла АРМ-2. У наслідку – забійно-рвана рана ІІ пальця із пошкодженням сухожилля правої кисті.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 13–14 червня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». (постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337).
3 червня 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів засідання Ради з питань професійної орієнтації населення, у рамках якого було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики, Державною службою зайнятості (центральний апарат).
31 травня, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського та за участю Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана.
Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка відбулось розширене засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників підприємств обласного центру
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.