(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час онлайн-прийому представники підприємств Полтавської області отримали роз’яснення від фахівців Держпраці з питань проведення технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки, атестації санітарних лабораторій та умов надання пільг і компенсацій працівникам, зайнятим на роботах з важкими та шкідливими умовами праці.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України про охорону праці у 20 посадових осіб та інженерно-технічних працівників заводу з виробництва холодильного обладнання «Грін Кул», які пройшли навчання у ДП «Навчально-виробничий комбінат ТОВ «Да – Допомога».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку подання ТОВ «Мультивіза» (м. Вінниця) звітності до центру зайнятості щодо працевлаштування за кордон.
Відпочиваючи на воді, треба завжди пам’ятати про безпеку. За інформацією Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації з початком купального періоду на воді загинуло 37 осіб, з них 5 дітей.
Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року зафіксовано 2 385 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, з яких 173 – смертельні. У порівнянні з тим же періодом минулого року кількість нещасних випадків зменшилась на 4,2%.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Томашпільський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За умов підвищеної температури повітря, які склалися в останні дні, з метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці.
Погода 7-9 серпня   7 серпня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. 7-9 серпня на території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Невдовзі вийде друком серпневий номер журналу «Охорона праці і пожежна безпека», а тим часом пропонуємо вам ознайомитися з основними питаннями, на які відповіли наші експерти в цьому місяці:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.