(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області щиро вітає усіх працівників енергетичної галузі професійним святом – Днем енергетика. Бажає міцного здоров’я, щастя та стабільної частоти у ваших серцях.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 12 жовтня 2016 року о 18:45 на зернотоку №2, ТОВ «Світанок-Агросвіт», с. Шляхова Бершадського району, з водієм З., 1958 р.н.
23 грудня 2016 року відбудеться прес-конференція Міністра соціальної політики України Андрія Реви з приводу аналізу результатів діяльності Міністерства в 2016 році: «Підсумки року: відновлення соціальної справедливості та закладка фундаментальних соціальних засад на майбутнє».
25 грудня 2016 року завершується передплатна кампанія на 2017 рік.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт Витавського та Соломірського родовищ мігматитів ВАТ «Гніваньський кар’єр».
Працівниками відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області впродовж грудня 2016 року проведено 18 превентивних заходів в установах, організаціях та на підприємствах області.
У зимовий період традиційно спостерігається спалах захворювань на грип та застудні захворювання. Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.
У період з 12 по 18 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотні опади малоймовірні. На дорогах слизько.
Правління НБУ прийняло рішення від 15.12.2016 р. № 489, яким визначило регламент роботи системи електронних платежів (далі – СЕП) і порядку роботи банківської системи України на період завершення звітного року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.