(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 червня 2016 року о 12:50 у с.Метанівка Теплицького району внаслідок витоку газу стався вибух в одноповерховому житловому будинку. Внаслідок аварії отримав опіки і згодом помер у лікарні пенсіонер Ч., 1940 р.н.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.Й.Жданюк провів нараду щодо дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці під час проведення зернозбиральних робіт у ПП «Клекотинське» та СФГ «Слобідське».
Низка проведених впродовж останніх трьох місяців консультацій керівників сторін, а також зустрічей з представниками профспілок бюджетної сфери дозволили максимально зблизити позиції сторін соціального діалогу та напрацювати компромісні рішення.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірки стану охорони праці при проведенні гірничих робіт у ТОВ «Кристал» (Жмеринський район) та ТОВ «Поділля-Залізобетон» (м.Вінниця).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Виробничого підрозділу «Локомотивне депо Жмеринка» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Роз’яснення Державної служби України з питань праці щодо проведення остаточного розрахунку при звільненні
Під час робочого візиту на Хмельниччину Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега разом з очільником Хмельницької обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком відвідали Хмельницьку АЕС.
У Вінницькій торгово-промисловій палаті, за участі лікаря відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун, проведено нараду щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.