(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 26-30 вересня   25 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується пониження температури повітря, на поверхні грунту заморозки 0…5°, місцями невеликий дощ.
24 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Бегуса було проведено семінар-нараду спільно з фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області з проблемних питань щодо додержання трудових відносин.
24 вересня 2018 року розпочато планові перевірки з питань охорони праці 18 вересня 2018 Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю. Про це він сказав під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління «День діалогу з владою» у Тернополі.
14 червня 2018 року о 21:30 сортувальник матеріалів та виробів з деревини ТОВ «Барлінек Інвест» (м.Вінниця) З., 1967 р.н., під час спроби прибрати застряглу дошку з транспортера механізованої лінії W 3/5, отримав перелом правої ноги (травматичне розчавлення нижньої третини правої гомілки, відкритий багатоуламковий перелом обох кісток правої гомілки).
Конференція організовується за підтримки Держпраці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ. До участі запрошуються директори підприємств і керівники департаментів з безпеки та гігієни праці провідних підприємств будівельної галузі України.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 17-21 вересня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
20-21 вересня 2018 року у Козятині, Тульчині та Немирові фахівцями Управління Держпраці проведено семінар-наради з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Не забудьте привітати   24 вересня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Роман Чернега: Разом з Юрієм Кузовим мали за честь представити Україну на цьому поважному заході, що відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці!
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.