(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці працівники Управління Держпраці у Вінницькій області пройшли обов’язковий періодичний медичних огляд.
Можна зазначити, що Міністерство соціальної політики почало справжню забудову стійких підвалин на майбутнє. Починаються реальні зміни в системі соціального захисту, спрямовані на встановлення соціальної справедливості. І основи цих змін закладені в бюджет на 2017 рік.
24–26 травня 2017 року відбудеться ювілейна V Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки. Європейський шлях реформування і вдосконалення організації умов праці».
У Львові, 23 грудня, під головуванням очільника Держпраці Романа Чернеги, за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови профспілки працівників держустанов Юрія Піжука, а також керівників шахт області, відбулося засідання Колегії Державної служби України з питань праці.
Погода на Вінниччині визначатиметься температурним режим дещо вищим норми. Опади у вигляді снігу та дощу, на дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці туман.
Протягом поточного тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області, зокрема, розглянуто 13 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 70 тис. 250 грн.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу у сумі 4556 гривень 04 копійки.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт/
Проведено наради з працівниками ПСП «Роксана», с. Мала Мочулка, СВК «Поділля» с. Стражгород Теплицького району, ТОВ «Кряж і К», смт. Крижопіль, щодо дотримання вимог безпеки під час виконання робіт при можливому аномальному зниженні температури.
Під час робочої наради 23 грудня 2016 року колектив Управління Держпраці у Вінницькій області вшанував пам’ять вінничанина, молодшого сержанта Збройних Сил України Дмитра Неумивакина, який загинув під час участі в антитерористичній операції на сході нашої держави.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.