(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією під головуванням головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.О.Юревич завершено розслідування випадку хронічного професійного захворювання працівника ВОСТМО «Фтизіатрія».
27 липня 2016 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега з робочим візитом відвідав Волинську область.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено проведення планової перевірки СВК «Прогрес» с.Студена Піщанського району щодо дотримання вимог нормативно-правових та законодавчих актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
23 липня 2016 року близько 16:00 працівник пилорами ПП «Будімідж» (м.Вінниця) М., 1987 р.н., після закінчення роботи вийшов з виробничого приміщення, підійшов до електричної підстанції і заглянув у відчинені двері. Його вразило електричним струмом.
Останнім часом на теренах Інтернету поширюється інформація щодо окремих положень проекту Трудового кодексу України, яка потребує спростування.
Аби змінювати каральне відношення до кожної з проблем, яка виникає, складні ситуації потрібно передбачити і попередити.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Звернення Управління Держпраці у Вінницькій області до голів районних адміністрацій, районних та міських рад мст обласного значення, керівників підприємств та організацій області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.