(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону від 18.09.2018 р. № 9093 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення гарантій захисту прав працівника при укладенні трудового договору)».
25 вересня 2018 року посадові особи Управління Держпраці провели семінар-наради в Оратівському та Іллінецькому районах з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
14 серпня 2018 року Р., 1964 р.н., електромеханік засобів радіо та телебачення радіотелевізійної станції ( РТС у м.Ямпіль) Концерну РРТ прийшов на зміну і пішов до кладовки підготувати металобрухт для здачі на склад. Там о 7:50 ранку, внаслідок погіршення стану здоров’я, він помер.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у дводенному семінарі «Європейсько-Грузинський діалог Праця, Зайнятість і Соціальні питання: трудові стандарти й інспекція». Захід відбувся 19-20 вересня в Тбілісі, за підтримки Європейської комісії та Міжнародної організації праці.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та інженерно-технічних працівників навчальних закладів Погребищенського району, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Минуло вже більше 4 років від початку воєнних дій на сході України та введення «особливого періоду», який і донині не припинився. Та чи знають хоробрі захисники та звичайні громадяни України про прихованні додаткові соціальні та матеріальні гарантії, які передбачені їм чинним законодавством України.
Погода 26-30 вересня   25 вересня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується пониження температури повітря, на поверхні грунту заморозки 0…5°, місцями невеликий дощ.
24 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Бегуса було проведено семінар-нараду спільно з фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області з проблемних питань щодо додержання трудових відносин.
24 вересня 2018 року розпочато планові перевірки з питань охорони праці 18 вересня 2018 Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній на предмет сплати податків до бюджетів усіх рівнів, а також чіткого виконання законодавства про працю. Про це він сказав під час виступу на форумі представників органів місцевого самоуправління «День діалогу з владою» у Тернополі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.