(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівники відділу з питань гігієни праці взяли участь у 28 планових перевірках об’єктів спільно з відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів та 1 позаплановій перевірці – згідно з листом Держпраці України.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено планові перевірки сільськогосподарських підприємств області.
Соціальні стандарти, за словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, мають зрости з першого грудня нинішнього року. Економічний фон такий, що інфляція планувалась на рівні 12,5%, а зростання соціальних стандартів – на 16%. Рівень мінімальних зарплат має піднятись з 1450 грн. до 1600 грн.
Петро Порошенко підписав Закон України № 1436-VIII «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом І півріччя 2016 року проведено 17 семінарів з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг та компенсацій працюючим у несприятливих умовах праці, якими охоплено 157 підприємств
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено планову перевірку ПАТ «Шаргородське РП «Агромаш» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18850 грн., проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку стану охорони праці при проведенні гірничих робіт ТОВ «Іллінецький гранітний кар’єр».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом І півріччя 2016 року проведено 504 перевірки, з яких 115 планових у 486 роботодавців. За результатами перевірок внесено 312 приписів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.