(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 19 по 25 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб
На Вінниччині температурний режим для цієї пори року вищий норми, в кінці періоду зниження температури. Невеликі опади, 27.12 вітряна погода, на дорогах слизько.
Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу, 1 грудня 2016 року о 16:00 під час звалювання дерев отримав удар комлевою частиною стовбура граба в грудну клітку.
Трактористу ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», ВП «Цукровий завод» (м.Томашпіль) О., 1969 р.н., під час перевантаження меліси на верхньому кагатному полі стало недобре. Колеги намагались надати першу медичну допомогу, але нічого не змогли вдіяти, безуспішними були і зусилля медиків.
26 грудня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
На виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці працівники Управління Держпраці у Вінницькій області пройшли обов’язковий періодичний медичних огляд.
Можна зазначити, що Міністерство соціальної політики почало справжню забудову стійких підвалин на майбутнє. Починаються реальні зміни в системі соціального захисту, спрямовані на встановлення соціальної справедливості. І основи цих змін закладені в бюджет на 2017 рік.
24–26 травня 2017 року відбудеться ювілейна V Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки. Європейський шлях реформування і вдосконалення організації умов праці».
У Львові, 23 грудня, під головуванням очільника Держпраці Романа Чернеги, за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови профспілки працівників держустанов Юрія Піжука, а також керівників шахт області, відбулося засідання Колегії Державної служби України з питань праці.
Погода на Вінниччині визначатиметься температурним режим дещо вищим норми. Опади у вигляді снігу та дощу, на дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.