(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   18 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 листопада 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Продовжуємо знайомити читачів із запропонованим автором Порядком, що дає змогу оцінити стан умов і безпеки праці на робочих місцях та використовувати ці дані в роботі системи управління охороною праці (початок в ОППБ № 10-2019).
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександр Куцик взяв участь у роботі комісій з проведення оцінки системи керування вимірюванням на підтвердження технічної компетентності електровимірювальних лабораторій ТОВ «Електромонтаж – 425» та ПП «Енергоспецсервіс».
Погода 15-19 листопада   15 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Мінлива хмарність, місцями невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман (видимість 200-500 м)
14 листопада 2019 року комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Демидівський граніт», які пройшли відповідне навчання уТОВ «Навчальний центр «МІОН».
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на те, що ліфти, встановлені у багатоповерхових будинках, можуть експлуатуватися лише за наявності у експлуатуючої організації відповідних дозвільних документів, виданих Держпраці на підставі позитивного висновку технічної експертизи.
З випадками неякісного проведення медичних оглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозру на профзахворювання, пов’язано зростання рівня професійної захворюваності серед робітників українських підприємств. Так, відповідно до даних ФССУ, за 9 місяців 2019 року у порівнянні з 9 місяцями 2018 року кількість профзахворювань збільшилась на 26,5%, або на 348 захворювань (з 1314 до 1662).
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами та працівниками Донецького Національного університету ім. Василя Стуса щодо змін у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах і стосуються гігієни праці та експертизи умов праці.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій у складі робочої групи з питань легалізації трудових відносин Ковалівської ОТГ (Немирівський район) провела відвідування фізичних осіб – підприємців з метою роз’яснення порядку оформлення трудових відносин та мінімальних гарантій в оплаті праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.