(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Всесвітній день боротьби з дитячою працею встановлений Міжнародною організацією праці (МОП) задля привернення уваги громадськості, світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці та необхідності здійснення заходів щодо її ліквідації.
Під керівництвом голови ОДА Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
10 червня, на засіданні Уряду було прийнято рішення про надання Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 972 млрд грн для виплати допомоги по безробіттю на безповоротній основі.
Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря.
23 червня червня об 11:00 журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг «Організація та проведення періодичних профілактичних медичних оглядів працівників».
«Дія. Цифрова освіта»   10 червня 2020
Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», цілі якої: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути».
4 червня під головуванням очільника області Владислава Скальського відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії розглянули низку питань щодо послаблення протиепідемічних заходів на території області.
Відповідно до частин 1статей 75 КЗпП України та 6 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР (далі- Закон) відлік робочого року розпочинають із дня укладення трудового договору.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.