(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

«Електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» надає відповідь на запитання, які нині встановлені вимоги до роботодавця для забезпечення роботи неповнолітніх під час виробничої практики та які посади дозволено законодавством займати неповнолітнім?
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Очікуються невеликі опади, місцями грози.
Працівники підрозділу з охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» повідомили, що у Товаристві створено організаційний комітет з проведення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління», який очолив директор з охорони праці Володимир Віштак та розроблено конкретний план заходів.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у роботі загальноміського Ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості, який відбувся 23 квітня 2018 року в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання в частині дотримання вимог законодавства про зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, з питань гігієни праці...
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на 21-23 квітня   20 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Місцями дощитиме.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»
Завідувач сектору гірничого нагляду – головний державний інспектор О.В.Прущак провів наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Солодка мрія – Вінниця» та ВКП «Росита» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.