(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор Наталія Поліщук спільно з представниками сервісного центру у Чечельницькому районі ГУ ПФУ та районної філії ОЦЗ 30 січня відвідали суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, з метою роз’яснення про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Настав день виплати заробітної плати, а грошей немає? Державна служба України з питань праці інформує про покрокові дії працівника у такому випадку.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Тетяна Колеснікова разом із соціальними партнерами взяла участь у проведенні семінару на тему: «Переваги офіційного працевлаштування та відповідальність і наслідки за неналежне оформлення трудових відносин» з роботодавцями Вінницького району.
Заступник начальника відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Олександр Морквишен взяв участь у роботі першого засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху у поточному році під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Олександра Піщика.
У приміщенні Липовецької районної філії Вінницького ОЦЗ відбулась зустріч головного державного інспектора Олени Гульман з роботодавцями, які використовують найману працю та відносяться до сфери торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
30 січня 2020 року комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Головний державний інспектор Управління Держпраці Віктор Жовтяк, на базі Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провів семінар-нараду з роботодавцями району, на якій висвітлив питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, невеликі опади у вигляді дощу, вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця.
29 січня 2020 року у Бершадській районній філії Вінницького ОЦЗ провели семінар для роботодавців району, основним питанням якого було створення сприятливих умов для детінізації заробітної плати, згуртування усіх учасників соціального діалогу у подоланні негативних наслідків тіньової зайнятості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.