(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За січень-лютий 2020 року роботодавці регіону сплатили до державних цільових фондів 1 мільярд 155 мільйонів 87,9 тисяч гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відтак, перевищили індикативний показник на 2,7 % або 30 мільйонів 883,8 тисяч гривень.
Фахівці відділу з питань гігієни праці, сектору експертизи умов праці та відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів продовжують інформаційну кампанію з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Превентивні заходи проводяться в усіх районах області.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
У рамках проведення інформаційної кампанії з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна провела семінар наради із фізичними особами – підприємцями Зарванською І.В., Грендач Н.В., Попович Л.В., Олексій Н.П., які працюють у сферах торгівлі та обслуговування.
Фахівці відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи умов праці продовжують інформаційну кампанію з протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції. Зокрема, представники Держпраці поінформували посадових осіб та працівників міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд».
В області триває всеукраїнська кампанія з профілактики та протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У рамках її проведення головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Дисюк провів профілактичні заходи з працівниками торговельних та закладів громадського харчування смт Крижопіль.
Погода 11-15 березня   11 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, можливий невеликий дощ.
У січні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай. ВJJP оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в інші країни світу.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з метою нормативного врегулювання питання надання органами державного ринкового нагляду консультацій суб’єктам господарювання, постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 № 75 затверджено Порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.
На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 17.02.2020 № 66698/0/1-20 у Мурованокуриловецькому районі проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.