(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Від імені колективу Управління Держпраці у Вінницькі області прийміть найщиріші вітання з нагоди 29-ї річниці Незалежності України! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна провела інформаційне відвідування в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН України, під час якого поінформувала заступника директора з науково-інноваційної діяльності Сергія Колісника про недопустимість не задекларованої праці.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг: «Управління безпекою здоров`я працівників на робочих місцях», який відбудеться 8-10 вересня 2020 року об 11.00. Тривалість: від 1,5 до 3 годин.
Зміна істотних умов праці допускається за наявності змін в організації виробництва і праці та за умови продовження роботи за тією самою спеціальністю, кваліфікацією чи посадою (ст. 32 КЗпП України). Про зміну істотних умов праці працівника треба повідомити не пізніше ніж за 2 місяці.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онофрійчук взяла участь у роботі круглого столу з питань легалізації праці, який відбувся у Могилів-Подільському відділенні ПФУ за участі відповідальних осіб Могилів-Подільської ОДПІ.
18 серпня в Держпраці під головуванням заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери відбулася нарада за участі представників Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Національної поліції та Асоціації міст України.
З метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин з 11.08.2020 року активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання. Інформаційна робота проводиться на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка.
17 серпня 2020 року комісія під головуванням начальника відділу нагляду в АПК та СКС Руслана Черниша у режимі он-лайн провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників ВФ ПАТ «Укртелеком», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Нагадуємо про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.