(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

4 серпня 2016 року відбулося розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області з питань додержання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
Даний план передбачає розгляд питання про притягнення до відповідальності керівників підприємств, що належать до сфери управління органів виконавчої влади, які допустили порушення вимог законодавства щодо своєчасної виплати заробітної плати.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами Спільного українсько-іспанського підприємства ТОВ «Сперко Україна» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
4 серпня 2016 року об 11:00 відбудеться розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області з питань додержання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
1 серпня 2016 року о 13:37 у м.Липовець внаслідок витоку газу стався вибух у кухні двокімнатної квартири на третьому поверсі житлового гуртожитку, що розташований на вул.Столярського. Внаслідок аварії отримав опіки і перебуває у лікарні безробітний Г., 1974 р.н.
Державна служба України з питань праці повідомляє про травматизм на виробництві станом на 01 серпня 2016 року
Управління Держпраці у Вінницькій області звернулось в обласну прокуратуру з проханням вжити відповідних заходів прокурорського впливу щодо несанкціонованого проведення гірничих робіт на Гарячківському родовищі пиляних вапняків (Крижопільський район) невідомими особами.
Згідно з планом, затвердженим Управлінням Держпраці у Вінницькій області, розпочато проведення перевірок ряду суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПП «Фундамент» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
Відповідно до статті 41 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» (далі – Закон) державний службовець з урахуванням його професійної підготовки та професійної компетентності може бути переведений на рівнозначну або нижчу посаду без обов’язкового проведення конкурсу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.