(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 20-24 листопада   20 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується різке погіршення погодних умов – налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Надалі переважно без опадів, температура повітря триматиметься нижче нуля градусів.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у круглому столі «Державні соціальні стандарти та гарантії – основа соціального спокою», який 19 листопада 2018 року провела Федерація профспілок Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку М.О.Павличук взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобіганню дорожньому травматизму, яка проводилась у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
Державна служба України з питань праці на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р спільно з ПФУ, ДФС та іншими зацікавленими органами провела ряд заходів спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення по всій Україні.
В Управлінні Держпраці проведено засідання спільної колегії з Департаментом охорони здоров′я у Вінницькій області, на якому розглянуто підсумки проведення медичних оглядів у працівників певних категорій відповідно до наказу МОЗ від 21.05.2007р.№246, за 9 місяців у Вінницькій області.
Не забудьте привітати   19 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вийшов друком №11 журналу «Охорона праці». Читайте у номері: Репортаж з І Міжнародної конференції «Безпека праці в будівництві: управління ризиками», ризики та наслідки незадекларованої праці та і ін.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного гірничого нагляду».
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агробуд» (смт.Оратів).
Державний контроль за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю здійснюється у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.