(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17400 грн., проведено 14 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до них.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки.
5 серпня на радіо «Місто над Бугом» відбувся прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком.
Деякі засоби масової інформації почали активно поширювати інформацію дворічної давнини щодо відміни державної підтримки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до Мінсоцполітики почали надходити звернення громадян з проханням роз’яснити, що ж насправді відбувається з цими виплатами
5 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
5 серпня 2016 року об 11:40 на проводовому радіо «Місто над Бугом» відбудеться прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Маруньком.
24 червня 2016 року, постановою КМУ №461, затверджено нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.