(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 9-13 жовтня   9 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря дещо підвищиться.
8 жовтня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Майбутнє сфери праці та 100-річчя Міжнародної організації праці». Організаторами заходу є Федерація профспілок України, за участі представників профспілок, роботодавців, органів виконавчої влади, громадських організацій провідних наукових установ.
4-5 жовтня 2018 року Гайсині, Тростянці та Тульчині районними робочими групами з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Упродовж 9 місяців 2018 року фахівцями сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 609 звернень.
5 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та перший заступник начальника Володимир Боковець взяли участь у роботі Всеукраїнського семінару-практикуму для представників парків та індустрії дозвілля з різних регіонів України, який організовано і проведено МКП «Вінницязеленбуд».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника.
5 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв взяв участь у семінар-навчанні, організованому Крижопільським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.