(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПАТ «ПлазмаТек», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
У відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області станом на 1.08.2018 року зареєстровано 123 090 страхувальників.
Кабмін пропонує забезпечити соціальні гарантії усім працівникам без дискримінації за ознакою статі. Відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов′язаних з поєднанням сімейних і трудових обов’язків)» схвалений на засіданні Уряду 29 серпня 2018 року.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв у часть у нараді в ОДА, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. У нараді взяли участь керівники профільних служб та підприємств області, а також директори цукрових заводів, які працюватимуть у виробничому сезоні 2018-2019 р.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
28 серпня, під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюка відбувся семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)...».
28 серпня у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA:Перший» Голова Держпраці Роман Чернега відповів на запитання ведучих щодо роботи Служби у напрямку погашення підприємствами заборгованості із заробітної плати та наголосив, що кожен працівник має право звернутись до Держпраці за захистом своїх порушених трудових прав.
Відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.