(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 13-15 жовтня   12 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
11 жовтня 2018 року посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування та працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради.
4.09.2018 року введений в дію спільний Наказ Мінсоцполітики та МОЗ від 29.05.2018 № 784/1012 «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу», яким встановлено новий механізм атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу.
9 жовтня 2018 року, о 13:10 під час очистки шнека транспортера жому на Юзефо-Миколаївському цукровому заводі слюсарем-ремонтником Б., 1979 р.н., інший працівник не впевнився у завершенні робіт і увімкнув транспортер, внаслідок чого у Б. сталась травматична ампутація трьох пальців лівої руки.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось під керівництвом першого заступника голови ОДА Андрія Гижка.
В рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» відбувся тренінг для тренерів з питань незадекларованої праці та навичок міжособистісного спілкування. цей захід є початком аналогічних тренінгів, що будуть проведені в різних регіонах країни (Харків, Вінниця, Полтава).
9 жовтня 2018 року, о 5:30 ранку, на трасі Е50/М12 при в’їзді у м. Немирів зіткнулись «Volkswagen Passat» та мікроавтобус «Mercedes Sprinter», що перевозив працівників ТОВ «ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ». Водій легковика виїхав на зустрічну смугу руху, а водій «Mercedes Sprinter» не зміг уникнути лобового зіткнення.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, медичних і навчальних закладів Жмеринського району, які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.