(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 20 квітня 2016 року о 19:05 у ТОВ «Буша» Ямпільського району з трактористом П., 1965 р.н.
ДП «ГНМЦ» з 23 по 27 травня 2016 року проводить навчання керівників та фахівців служб охорони праці та технічного нагляду за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України, забезпечення безпечної експлуатації устаткування підвищеної небезпеки»
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець відвідав Кузьминецьку СЗОШ І-ІІІ ст. Гайсинського району з приємною місією – вручити нагороду призеру конкурсу «Охорона праці очима дітей» Денису Лісянцю.
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. По області прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов внаслідок сильних дощів, грозової діяльності, 13.05 місцями граду.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 10:00 з лісорубом К., 1959 р.н., працівником ФОП Піщанський С.В.
Завершено всебічну планову перевірку ТОВ ВКФ «Сенс ЛТД» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
13 травня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з питань промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт, законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів ПСП «Роксана»
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області здійснено прийом керівників агроформувань в інформаційно-консультативному центрі Теплицької районної державної адміністрації.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками Галайковецької сільської ради Мурованокуриловецького району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.