(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець 5 липня взяв участь у науково-виробничому семінарі «День поля – 2017 на Вінниччині» в Ольгополі Чечельницького району на базі СТОВ АФ «Ольгопіль».
Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б», який був проведений 04-05 липня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення».
4 липня 2017 року о 15:45 тракторист-машиніст відділку №3 (с. Колоденка Томашпільського району) СТОВ «Кряж і К» (смт Крижопіль) П., 1995 р.н., перебуваючи за кермом трактора МТЗ-80 з причепом, рухався по дамбі озера «Циганка» у бік смт Вапнярка. Трактор перекинувся, внаслідок чого тракторист отримав травми не сумісні з життям.
Розрізняймо поняття: сумісництво, суміщення посад, виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, тимчасове замісництво, розширення зони обслуговування
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Приватного акціонерного товариства «Вінницький дослідний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.