(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Тростянецьзерно» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
9 серпня 2016 року муляр ремонтно-будівельної дільниці КП «Вінницяоблводоканал» М., 1950 р.н., виконував роботи на покрівлі хлораторної. О 12:50 він упав з парапету покрівлі з висоти 8,5, м і від отриманої черепно-мозкової травми помер о 13:10.
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів на 2016 – 2017 роки з реалізації Стратегії подолання бідності. Проект акта підготовлено Мінсоцполітики на виконання пункту 2 розпорядження Кабміну України від 16.03.2016 № 161-р «Про схвалення Стратегії подолання бідності».
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено планові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Богданівське» та ТОВ «Сільськогосподарське орендне підприємство «Щасливе».
Страховим експертом з охорони праці відділення виконавчої дирекції ФССНВПЗ України у Козятинському районі І.Загоруйко проведено профілактичну роботу з охорони праці (участь у опрацюванні та впровадженні елементів С
Відповідно до статті 153 Кодексу законів про працю України власник або уповноважений ним орган не вправі вимагати від працівника виконання роботи, поєднаної з очевидною небезпекою для життя, а також в умовах, що не відповідають законодавству про охорону праці.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку ПАТ «Плазматек» (смт.Рудниця Піщанського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Уряд працює над реформою системи оцінки праці та пенсійної системи, що дозволить забезпечити достойну заробітну плату для українських громадян та збільшення пенсій в Україні. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в понеділок.
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 16-18 серпня 2016 року проводить семінар на тему: «Сучасні вимоги до організації навчання та перевірки знань з питань охорони працівників на підприємстві та у навчальному закладі»
Національне агентство з питань запобігання корупції активно запрацює найближчим часом. Зокрема, саме його працівники за сприяння громадськості і здійснюватимуть перевірки достовірності поданих електронних декларацій держслужбовців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.