(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт Витавського та Соломірського родовищ мігматитів ВАТ «Гніваньський кар’єр».
Працівниками відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області впродовж грудня 2016 року проведено 18 превентивних заходів в установах, організаціях та на підприємствах області.
У зимовий період традиційно спостерігається спалах захворювань на грип та застудні захворювання. Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті.
У період з 12 по 18 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотні опади малоймовірні. На дорогах слизько.
Правління НБУ прийняло рішення від 15.12.2016 р. № 489, яким визначило регламент роботи системи електронних платежів (далі – СЕП) і порядку роботи банківської системи України на період завершення звітного року.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела нараду з працівниками ТОВ «Ритуальна агенція «Реквієм» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших законодавчих актах.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам хімічних виробництв. Частина 3»
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено наради у закладах освіти щодо безпечного функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період, запобігання травматизму, дотримання вимог безпеки під час експлуатації котельного обладнання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.