(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

3 грудня 2018 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці на гірничодобувних підприємствах області.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
29 листопада 2018 року оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».
На виконання вимог Указу Президента України від 26.11.2018 року №392/2018 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», на Вінничинні відповідно до рішення ради оборони області виконується ряд заходів, які передбаченно Законом України «Про правовий режим воєнного стану».
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків утворюються крижані бурульки. Вони іноді несуть смертельну небезпеку для пішоходів, особливо у старих кварталах міст, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.
Ukraine NOW – це масштабна міжнародна маркетингова кампанія, яка стартувала в 2018 році за ініціативи українського уряду. Ця кампанія має на меті поліпшити уявлення про українців, сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.
Державна регуляторна служба України своїм наказом від 15.11.2018 №152 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік (у тому числі Держпраці).
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 листопада 2018 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 листопада 2018р. становила 12,2 млн. грн., яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 жовтня 2018р.) зменшилась на 0,2 млн. грн.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі і соціально-культурній сфері Управління Держпраці Руслан Черниш та Костянтин Іващенко провели флеш-моб на вулицях Вінниці та центрального автовокзалу міста з метою привернути увагу учасників дорожнього руху до проблем безпеки на дорогах, дотримання правил дорожнього руху.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.