(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці 15-17 серпня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного ведення гірничих робіт.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 березня 2016 року о 16:45 із працівником ТОВ «Вінницький регіональний бізнесцентр», водієм С., 1955 р.н.
На Вінниччині температурний режим поступово підвищиться. Подекуди короткочасний дощ, на початку періоду місцями сильний, не виключені гроза та град у супроводі з посиленням вітру.
З метою запобігання або зменшення впливу на працюючих шкідливих і небезпечних виробничих чинників застосовують засоби колективного та індивідуального захисту.
Роз′яснення Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів щодо Порядку обчислення середньої заробітної плати державних службовців
Завершено всебічні планові перевірки ФГ «Еліта» (с. Грабовець Немирівського району) та ТОВ «Надбужжя Плюс» (с. Чернятка Бершадського району) щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Південь» (Ямпільський район) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися нижчезазначеним.Як передбачено частиною першою статті 50 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.