(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку Ямпільський міжгосподарський оздоровчий табір «Світанок» у с.Петрашівка щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та виробничої безпеки у сезон оздоровлення дітей.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Енергоспецсервіс» (м.Калинівка) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Державна служба України з питань праці на виконання повноважень, визначених підпунктом 541 пункту 4 Положення про Державну службу України з питань праці, та з метою забезпечення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад організації ефективного здійснення делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю повідомляє.
На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. В окремі дні дощ, не виключена грозова діяльність.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено тематичні наради з питань своєчасного та якісного проведення робіт з технічного обслуговування та утримання внутрішньо-будинкових систем газопостачання.
Міністерство соціальної політики України роз’яснює, що при проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку СТОВ «Діброва і К» (с.Мізяків Калинівського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у роботі міжнародної конференції «Протидія торгівлі людьми з метою трудової експлуатації», яка цими днями пройшла у Києві.
7 липня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.