(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці розглянуті матеріали проектів генерального плану та плану зонування с. Побережне та с. Кордишівка Вінницького району, розроблені ПАТ «НВК «Світязь», м. Вінниця.
Не забудьте привітати   7 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Нарада в ДП "45-й ЕМЗ"   4 листопада 2016
Проведена нарада за підсумками перевірки
На підприємстві введено погодинну оплату праці. Працівники прийняті на повний робочий день. Проте працюють дуже часто різну кількість годин, тобто протягом місяця працівник може відпрацювати 6, 4, 5 годин на день. Це вважається порушенням трудового законодавства чи ні?
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 12 жовтня 2016 року о 15:15 у ТОВ «Агромаш -Калина», що у Калинівці, із токарем К. 1967 р.н.
У Головному навчально-методичному центрі Держпраці 15-17 листопада 2016 року відбудеться семінар на тему: «Обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд з метою їх безпечної та надійної експлуатації. Сучасні вимоги»
1-2 листопада 2016 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області відбулася нарада з начальниками відділень.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2016 році.
У приміщенні обласної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 31.10 - 02.11 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.