(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження на власному автомобілі. Близько 20:10 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу...
З цього року можливість направляти працюючих українців на реабілітаційне лікування, що надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, має кожен заклад охорони здоров’я, де наявні стаціонарні відділення.
15 лютого 2018 року близько 12:00 у приміщенні майстерні тракторної бригади ПСП «Промінь» (с.Трибусівка Піщанського району) стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з водієм О., 1954 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 11 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Сектором гірничого нагляду проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Полівський гранітний кар’єр» щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» проводить з 2 по 6 квітня 2018 року навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці вищих навчальних закладів, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
Уряд удосконалив механізм фінансування заходів з охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, податкового та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці сталась ДТП, у результаті якої загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну, 81-річну жительку Хмільницького району, з онкологічного диспансеру.
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Чечельницької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.
На онлайн-прийомі громадян до заступника директора департаменту з питань праці Держпраці Олени Коновалової звернулася головний бухгалтер підприємства «Дніпрошкіргалантерея» Наталля Завгородня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.