(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 23-27 жовтня   23 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу 24-25 жовтня у Вінницькій області очікується різка зміна погодних умов: пройдуть дощі, вночі 25 жовтня з мокрим снігом. Очікується посилення північно-західного вітру 15-20 м/с.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 16-19 жовтня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
13 жовтня 2018 року о 14:00 у приміщенні пункту пропуску відділу митного оформлення «Автомобільний» митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС України було виявлено мертвим головного державного інспектора Г., 1963 р.н. Предбачувана причина – природня смерть.
19 жовтня у Харкові відбулося виїзне засідання Колегії Державної служби України з питань праці, під головуванням Голови служби Романа Чернеги.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Вчасне ухвалення збалансованого Державного бюджету на 2019 рік гарантуватиме системність змін у державі і стабільність ситуації у виборчий період. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області 23.10.2018 о 10 годині за адресою: м. Вінниця, вул. Магістратська 37, буде проведено колегію із суб’єктами господарювання, які виконують будівельні роботи у Вінницькій області, та експлуатують обладнання підвищеної небезпеки, щодо стану охорони праці у будівельній галузі та промисловості будівельних матеріалів.
Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні. Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність.
Із настанням холодів у людей виникає потреба обігріти свою оселю. Для цього використовуються різноманітні обігрівачі, проте вони здатні не лише дарувати тепло, а й також можуть бути небезпечними під час експлуатації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.