(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Ukraine NOW – це масштабна міжнародна маркетингова кампанія, яка стартувала в 2018 році за ініціативи українського уряду. Ця кампанія має на меті поліпшити уявлення про українців, сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.
Державна регуляторна служба України своїм наказом від 15.11.2018 №152 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік (у тому числі Держпраці).
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 листопада 2018 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 листопада 2018р. становила 12,2 млн. грн., яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 жовтня 2018р.) зменшилась на 0,2 млн. грн.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головні державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі і соціально-культурній сфері Управління Держпраці Руслан Черниш та Костянтин Іващенко провели флеш-моб на вулицях Вінниці та центрального автовокзалу міста з метою привернути увагу учасників дорожнього руху до проблем безпеки на дорогах, дотримання правил дорожнього руху.
26 листопада 2018 року під час завантаження автомобіля «Сканія» зерном соняшника на Немирівському комбікормовому заводі (с.Кароліна Немирівського району), об 11:30 у водія Ш., 1955 р.н. (ФОП Березка Н.І., м.Чернівці) несподівано погіршився стан здоров’я, що призвело до настання смерті.
30 листопада 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, яку провів перший заступник начальника Управління Володимир Боковець.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 30 листопада у другій половині дня очікується сніг, місцями хуртовини, на дорогах утримається ожеледиця. На вихідні – сніг , місцями сильний, наприкінці періоду температура повітря підніметься до 0° і вище.
Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
3 жовтня 2018 року муляр МКП «ЖЕК №7» Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради М., 1961 р.н., перебував у майстерні підприємства. Об 11:40, під час споживання їжі, йому стало недобре, чоловік втратив рівновагу, осунувся на стільці. Колеги викликали швидку допомогу, лікарі якої констатували смерть потерпілого.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.