(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

13 липня завершені планові перевірки ТОВ ЖК Гарант та ТОВ Вінницьке автотранспортне підприємство-10556
Сьогодні 12 липня посадові особи відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері провели перевірку знань в філії "Птахокомплекс" ТОВ "Вінницька Птахофабрика " м. Ладижин.
Впродовж січня – травня 2018 року інспекторами праці проведено інспекційні відвідування 402 підприємств-боржників, які мали заборгованість із виплати заробітної плати на суму 1 млрд. 16 млн. грн. перед 72 тис. 119 працівниками.
11липня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий підписали Угоду про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Федерацією професійних спілок України.
10 липня 2018 року на базі СТОВ Агрофірма «Агробуд» смт. Оратів, Оратівського району було проведено науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2018 на Вінниччині» з практичним оглядом посівів сільськогосподарських культур та парку сільськогосподарської техніки підприємства ТОВ «Агробуд».
Комісія управління Держпраці провела перевірку знань робітників та інженерно-технічних працівників на заводі Fujikura м. Немирів.
Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні 25 липня 2018 року проведуть семінар «Конфлікт інтересів: треба знати!».
6 липня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад району, у якій взяли участь представники управління Держпраці у Вінницькій області та низки районних служб.
Топ-5 важливих питань з охорони праці та пожежної безпеки в липні
У перевірці беруть участь фахівці відділів нагляду машинобудування та енергетиц - будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку. ’
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.