(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
На Українському радіо уже шістнадцятий рік поспіль відбувся радіодиктант національної єдності, який традиційно проводиться у День української писемності та мови і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова.
Цьогорічний 16-й Міжнародний економічний форум «Львівщина – фабрика Європи» відбувався під патронатом Президента України. Відвідали його понад 1000 учасників.
На території Вінниччини поступове зниження температурного фону. Місцями опади.
Чи потрібно вносити до трудової книжки працівника, який проходив військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, запис про проходження військової служби?
6 листопада 2016 року о 19:19 внаслідок витоку газу та загазованості приміщення стався вибух у приватному будинку на вул. Героїв-панфіловців у Шаргороді.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 13 жовтня 2016 року у ВП «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Хмільницьке» із слюсарем-ремонтником С., 1965 р.н. близько 11:40.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 6 жовтня 2016 року о 10:45 у ТОВ «Теплик-Агро» з водієм Т., 1977 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 5 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн.
Головний навчально-методичний центр Держпраці 28-30 листопада 2016 року проводить семінар на тему: «Реалізація вимог нових нормативно-правових актів з питань регулювання ринку природного газу в професійній діяльності» для керівників та фахівців підприємств, що є суб’єктами ринку природного газу
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.