(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань гігієни праці проводиться робота зі складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці лікаря-інфекціоніста у зв’язку з підозрою у нього випадку професійного захворювання на туберкульоз.
19 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, у ході якої були розглянуті поточні та певні проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду за станом охорони праці у суб’єктів господарювання.
Фахівець Управління Держпраці взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у 27 працівників, які навчались у ТОВ «Навчальний центр «Міон».
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку СВК «Вівсяницький» (с.Вівсяники Козятинського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про службу охорони праці»
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено всебічну планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Украфлора – Вінниця» (с. Дорожне, Вінницького району).
Відділом нагляду в АПК та СКС завершено планову перевірку МПСП «Грабарівське» (с. Грабарівка, Могилів-Подільського району) щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Чи зберігається у разі мобілізації або призову на строкову службу місце роботи та, якщо так, як виплачується зарплатня? Чи має роботодавець право направити працівницю-жінку, в якої є чотирирічна дитина, у відрядження без згоди?
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у ФОП Мазур А.В. м.Ладижин, на якій роз’яснювалися норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до нього.
29 липня оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та правильністю застосування списків на пільгове пенсійне забезпечення»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.