(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Враховуючи зміни у законодавчій базі, а також багаточисельні звернення підприємств стосовно виконання вимог Порядку ДП «ГНМЦ» 26-27 квітня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
Погода 11-13 квітня   11 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології сьогодні на Вінниччині очікується мінлива хмарність, без опадів. У наступні дні невеликий дощ, вдень місцями грози.
Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 26 лютого 2018 року внаслідок ДТП на автодорозі сполученням Тиврів–Шаргород. Постраждали завідувач сектором культурної спадщини Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА П., 1967 р.н., та завідувач народним історичним музеєм «Слава» в смт. Сутиски Т., 1947 р.н.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Станом на 1 березня 2018 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по Україні становила 2455,9 млн гривень, порівняно із даними на 1 лютого 2018 року вона зменшилася на 79,4 млн грн., або на 3,1 %.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6 квітня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці С.П. Рудюк та А.В.Романенко провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду в ПП «Компанія ПНК-2006» (Рожанське родовище пісків) щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
Погода 6-8 квітня   6 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології сьогодні на Вінниччині очікується мінлива хмарність, невеликий дощ. У наступні дні ясна погода без опадів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.