(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до офіційного працевлаштування та сплати податків.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планові всебічні перевірки суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 14 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 23 тис. 200 грн., проведено 15 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Роз’яснення Міністерства соціальної політики України щодо застосування окремих норм законодавства про відпустки.
18 серпня відбулась робоча зустріч начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки А.В.Куровського, головного державного інспектора О.М.Мандренка із головою Липовецької райдержадміністрації І.П.Демихіним та міським головою Липовця М.Т.Грушком.
У найближчий період на Вінниччині спостерігатиметься характерний для серпня температурний фон: тепла погода вдень чергуватимуться з прохолодними нічними та ранковими годинами. Не виключені дощі, місцями грози у супроводі з вітром.
Робота, виконана фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.