(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

24 жовтня 2018 року заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Тетяна Колесникова та головний державний інспектор Сергій Гаєв провели спільну нараду з представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з підсобним робітником К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала суха гілка з ясена і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
Перелік найбільш популярних методів оцінки ризиків, а також підходи щодо їх використання наведено у міжнародному стандарті ISO/IEC 31010:2009 Risk management – Risk assessment techniques (ДСТУ ISO/IEC 31010:2013 «Керування ризиком. Методи загального оцінювання ризику»).
Кабінет Міністрів України продовжує традицію щоквартального звітування про роботу, і черговий звіт – за 9 місяців – це не перелік самих лише успіхів, а реальний огляд ситуації в країні, оцінка того, що зроблено, і визначення завдань на найближчі періоди. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
Державною службою з питань праці оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів».
27 липня 2018 року об 11:15 у цеху виготовлення і комплектації оснащення ДП «НЕК Укренерго ВП «Вінницяелектротехнологія» (с.Якушинці Вінницького району) начальник цеху виявив непритомним гальваніка Д., 1968 р.н. Негайно викликані лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами ДП «Липовецьводоканал» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, і стосуються гігієни праці.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників суб’єктів господарювання Ямпільського району, які пройшли навчання в УВК «Сигнал».
23 жовтня 2018 року відбулось розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці у будівельній галузі та промисловості будівельних матеріалів області.
При звільненні працівника, обов’язки покладаються не тільки на нього (наприклад, завершити і здати всі справи, повернути надане в користування майно), а й на роботодавця. Одним з таких обов’язків роботодавця є виплата сум, що належать працівнику. І, на жаль, непоодинокими є випадки, коли роботодавці зволікають із виплатами або ж взагалі не виплачують.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.