(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі викликав ліфт і впав у шахту ліфта з вистоти 10 м. У результаті отримав перелом основи черепа та перелом шийних хребців.
Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах»
У період з 19 по 25 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб
На Вінниччині температурний режим для цієї пори року вищий норми, в кінці періоду зниження температури. Невеликі опади, 27.12 вітряна погода, на дорогах слизько.
Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу, 1 грудня 2016 року о 16:00 під час звалювання дерев отримав удар комлевою частиною стовбура граба в грудну клітку.
Трактористу ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», ВП «Цукровий завод» (м.Томашпіль) О., 1969 р.н., під час перевантаження меліси на верхньому кагатному полі стало недобре. Колеги намагались надати першу медичну допомогу, але нічого не змогли вдіяти, безуспішними були і зусилля медиків.
26 грудня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
На виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці працівники Управління Держпраці у Вінницькій області пройшли обов’язковий періодичний медичних огляд.
Можна зазначити, що Міністерство соціальної політики почало справжню забудову стійких підвалин на майбутнє. Починаються реальні зміни в системі соціального захисту, спрямовані на встановлення соціальної справедливості. І основи цих змін закладені в бюджет на 2017 рік.
24–26 травня 2017 року відбудеться ювілейна V Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки. Європейський шлях реформування і вдосконалення організації умов праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.