(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
29-30 березня 2018 року організовується семінар-навчання на тему: «Аналіз вимог до випробувальних лабораторій відповідно до нової версії ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».
12 березня 2018 року об 00:30 слюсар-ремонтник ДП «Гайсинський спиртзавод» Г., 1960 р.н., у приймальному відділенні сировинного відділу під час зливання патоки упав з висоти автомобіля і отримав закритий косий перелом середньої третини лівого стегна зі зміщенням уламків.
27 березня 2018 року організовується семінар-навчання на тему: «Роз’яснення Мінімальних вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 23.06.2017 № 1050».
9 березня 2018 року водій фермерського господарства «ВОГАС» (Одеська область) Б., 1965 р.н., помер на території ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м.Ладижин), де перебував у відрядженні. Ймовірна причина смерті – інфаркт міокарда.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня українського добровольця.
12 березня 2018 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося четверте засідання Спільної робочої комісії сторін для ведення колективних переговорів і підготовки проекту нової Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.
5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження на власному автомобілі. Близько 20:10 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу травмованому кількома автомобілями пішоходу...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.