(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Погода 11-15 грудня   11 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується туман при видимості 200-500 м, утримається ожеледиця. 12-13 грудня погіршення погодних умов: сильний сніг, хуртовина, вітер до 15-20 м/с.
Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Начальник відділу нагляду в АПК і СКС Наталія Мазур взяла участь у навчанні щодо застосування нових Правил охорони праці у сільському господарстві, Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві та Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємств м. Могилів-Подільський щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Барлінек Інвест» (Вінниця).
7 грудня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Із 4 грудня 2018 року в Україні діють нові Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 5 жовтня 2018 року №1467 і зареєстровані у Міністерстві юстиції України 5 листопада 2018 року за №1250/32702.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.