(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ДП «ГНМЦ» організовує семінари-навчання на тему: «Здійснення ринкового нагляду у сфері відповідальності Держпраці та застосування вимог Законодавство України про ринковий нагляд має за основу змінити систему державного нагляду та контролю за нехарчовою продукцією шляхом зближення її з існуючою системою в країнах Євросоюзу.
23 жовтня 2018 року, близько 17 години, на автодорозі М21 (Житомир–Могилів-Подільський) поблизу с.Жежелів Козятинського району, автомобіль Hyundai, у якому працівники Командитного товариства «Бізнес Гарант» повертались з відрядження, зіткнувся з іншим автомобілем, що виїхав на смугу зустрічного руху. У результаті ДТП два працівники товариства отримали травми.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «ЕКО-СФЕРА» (м. Калинівка).
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніна Кацан взяла участь у роботі засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Теплицькому районі.
Міністерством соціальної політики України опубліковано для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця».
Управління Держпраці нагадує, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та й матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КП «Гайсинська ЖЕК».
Частина 3 статті 21 Закону України «Про охорону праці» в чинній редакції регламентує обов’язок роботодавця одержати дозвіл на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
В області триває грибний сезон. З настанням осені у медичних закладах традиційно починають реєструвати випадки отруєнь грибами. Цей рік, на жаль, не став винятковим.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.