(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ПрАТ «Зернопродукт МХП» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт у сільському господарстві.
Голова Держпраці Роман Чернега 31 січня 2017 року відповів на запитання громадян, що надійшли на урядову «гарячу лінію», в Урядовому контактному центрі.
У період з 23 по 29 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб
31 січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» у лютому проводить семінари-навчання для керівників і фахівців відділів оплати праці підприємств (13.02.2017) та для керівників і фахівців кадрових служб підприємств (16.02.2017)
У номері багато цікавих, але, насамперед, корисних матеріалів, як для фахівців з охорони праці, так і для роботодавців.
27 січня 2017 року у Жмеринці та Тиврові, а 30 січня у Вінницькому районі проведено семінар-наради на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
1 лютого 2017 року о 18:50 на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» відбудеться прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Маруньком.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку щодо підсумків роботи агропромислового комплексу області у 2016 році та про основні пріоритети на 2017 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.