(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у Тростянецькому районі проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для фізичних осіб – підприємців та населення щодо дотримання вимог чинного податкового та трудового законодавства.
17 грудня 2018 року о 14:30 у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю помер працівник – робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Б., 1961 р.н. Причина смерті буде встановлена медичними експертами.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Наталія Мазур провела навчання керівників та викладачів навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці, щодо застосування нових Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві та інших, які набули чинності останнім часом.
Погода 18-22 грудня   18 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення темперного режиму. Упродовж періоду сніжитиме, на дорогах ожеледиця. Туман.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з працівниками та посадовими особами ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Передплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділенні зв’язку Укрпошти.
14 грудня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
На цьому наголосила Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська на засіданні Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.