(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 9 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн.
Не забудьте привітати   21 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 4 підприємств області.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Крижопільський елеватор» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
З’ясування гострих питань під час обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд було основною метою семінару, який відбувся в ДП «ГНМЦ» 15-17 листопада 2016 року.
18 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області начальник Управління В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду.
Працівники відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці провели обслідування та склали санітарно-гігієнічну характеристику робочого місця працівника Філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», у зв’язку з підозрою на розвиток професійного захворювання – хронічної мікробної екземи.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, що порядок застосування праці дітей визначається законодавством України про працю, зокрема статтями 187-200 Кодексу законів про працю.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПрАТ «Гніваньське ХПП» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання вимог трудового законодавства.
Управління Держпраці нагадує, що за нинішніх погодних умов дороги та тротуари перетворилися на суцільну ковзанку. Тому, щоб зменшити ризик травм в ожеледицю, дотримуйтесь таких порад:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.