(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Більше ста тисяч гривень доведеться сплатити роботодавцю, за кожного офіційно неоформленого працівника. 373 тисячі гривень - за недопущення перевіряю чого. Як домогтися від роботодавця офіційного оформлення, вчасних зарплат та повного пакету соціального захисту розповів гість програми «На часі» - начальник Управління Держпраці Володимир Марунько.
Погода 9-13 листопада   9 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря, мінлива хмарність, без опадів, місцями вночі та вранці туман.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» – Липовецьких, Іллінецьких та Оратівських електромережах.
Відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму у ПрАТ Калинівський машинобудівний завод» за результатами проведеної планової перевірки.
У Вінниці семінар на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні на основі управління ризиками. Інструмент реалізації концепції – ISO 45001: 2028» – 27.11.2018 та практикум з розробки та впровадження управління ризиками в систем ах менеджменту охорони праці на підприємствах. Вимоги нового стандарту – ISO 45001: 2028» – 28.11.2018.
15 серпня 2018 року, під час обходу паливного складу квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м.Вінниці, о 3:50 сторож виявив тіло різноробочого паливного складу Д., 1968 р.н., без зовнішніх ознак травмування.
Станом на 1 жовтня 2018 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області здійснюються щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсують відповідну частину втраченого заробітку потерпілого, – 4820 потерпілим, та щомісячні страхові виплати 330 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника.
Начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у роботі ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості, організованому Вінницьким міським центром зайнятості, який відбувся 6 листопада 2018 року.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман:«Боротьба з нелегальною зайнятістю. Наприкінці вересня дали роботодавцям місяць, аби усунути порушення законодавства про працю.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «ЕКО - СФЕРА» (м.Калинівка).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.