(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 14 по 20 листопада на підприємствах України: смертельно травмовано 10 осіб
Комісією Управління Держпраці завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
На Вінниччині істотних опадів не передбачається. Утримається температурний режим дещо вищий норми.
VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.
Відповідно до ст. 40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення згідно з п. 5 ст. 40 КЗпП).
Минулого тижня профільний комітет Верховної Ради України розглядав розроблений Міністерством соціальної політики законопроект за номером 5130. Саме згаданий проект Закону має на меті підвищити вдвічі мінімальні заробітні плати - до 3200 гривень.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення на Вінниччині Дня Гідності та Свободи і від імені колективу поклав квіти до підніжжя пам’ятного знаку Небесній сотні та Героям АТО.
Головними державними інспекторами відділу нагляду в АПК та СКС проведено позапланові перевірки щодо виконання приписів, виданих за результатами раніше проведених планових перевірок, у ПСП«Промінь», СВК «Прогрес» (Піщанський район) та ПП «Промтехагросервіс» (Бершадський район).
Звернення Департаменту цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації до населення.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці до Вінницького окружного адміністративного суду подано позовну заяву про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до ТОВ «Вінницький авіаційний завод»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.