(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 18-22 грудня   18 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення темперного режиму. Упродовж періоду сніжитиме, на дорогах ожеледиця. Туман.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з працівниками та посадовими особами ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Передплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділенні зв’язку Укрпошти.
14 грудня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
На цьому наголосила Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська на засіданні Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у нараді щодо профілактики виробничого травматизму під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період, яка відбулась 14 грудня 2018 року у заступника голови ОДА Василя Броварника.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля (голова), заступника начальника відділу О.П.Куцика та заступника начальника відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки О.В.Коваля провела перевірку знань у посадових осіб ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Погода14-18 грудня   14 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології внаслідок вторгнення активного циклону південного походження на Вінниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями пориви вітру. На дорогах слизько.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.