(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації посадовим особам Іллінецького державного аграрного ліцею.
1 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у круглому столі у прямому ефірі на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» у програмі «Позиція: громадський вимір» з представниками Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та підприємців Вінницької області.
Управління Держпраці у Вінницькій області надає роз’яснення і наводить приклади щодо того, що входить і що не входить до мінімальної заробітної плати.
1 лютого 2017 року відбувся онлайн-прийом громадян Вінницької області посадовими особами Державної служби України з питань праці, під час якого, здебільшого, зосередилися на питанні доплат у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Ладижинської ТЕС ПАТ «Західенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ПрАТ «Зернопродукт МХП» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт у сільському господарстві.
Голова Держпраці Роман Чернега 31 січня 2017 року відповів на запитання громадян, що надійшли на урядову «гарячу лінію», в Урядовому контактному центрі.
У період з 23 по 29 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб
31 січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.