(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

3 вересня 2020 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та головні державні інспектори Микола Чекіна і Олександр Мандренко взяли участь у засіданні круглого столу посадових осіб та працівників агроформувань Теплицького району щодо умов праці в умовах пандемії та щодо безпечного ведення всього комплексу сільськогосподарських робіт.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин”.
Комісія фахівців Управління Держпраці під головуванням начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Анатолія Ткачука провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та водіїв навантажувачів ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
У зв’язку з тим, що 1 вересня стартують інспекційні перевірки суб’єктів господарювання, активізувались як телефонні, так і звичайні шахраї. Шановні роботодавці, будьте пильними та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману!
До Управління Держпраці у Вінницькій області упродовж І-ІІ кварталу 2020 року надійшло 305 звернень громадян.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Безпека – нагорода небайдужих. Управління системою безпеки праці в групі компаній Smart Energy; ІНТЕРВ’Ю – Європейські стандарти оцінки ризиків та безпеки виробництва у НАК «Нафтогаз України»; ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ – к не перетворити інструктаж з ОП для офісних працівників у формальність.
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 серпня 2020 року становила 15,6 млн. грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 липня 2020р.) зменшилась на 3,3% або на 0,5 млн. грн.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100»
У серпні 2020 року послугами Вінницького міського центру зайнятості щодо підбору персоналу скористалися 688 роботодавців міста і надали інформацію про понад тисячу вакансій (у порівнянні з липнем цього року – на 146 одиниць збільшилося пропозицій роботи).
На виконання доручення Кабінету Міністрів України, з 1 вересня Держпраці починає, за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо) проведення контрольних заходів з питань виявлення неоформлених працівників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.