(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 квітня 2018 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
Вітаємо зі святом!   27 квітня 2018
28 квітня України разом з усім світом відзначає День охорони праці.
26 квітня 2018 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги з нагоди Дня охорони праці в Україні, що відзначається 28 квітня під девізом «Захищене і здорове покоління».
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду посадовими особами ПАТ «Вінницягаз» з питань відзначення Дня охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
25 квітня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу ФПО та її членських організацій щодо розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав і гарантій працівників.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
На онлайн-прийомі 25 квітня до Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги звернувся мешканець Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради.
19 квітня 2018 року близько 20:00 в Одеському відділенні Філії ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» (станція Вапнярка Вінницької області) виявлено мертвим на робочому місці (без ознак насильницької смерті) охоронника ТОВ «Агентство комплексної безпеки – охоронна фірма» (м.Харків) К., 1964 р.н.
19 квітня 2018 року в Інституті бізнес-освіти КНЕУ відбувся форум для фахівців із охорони праці «Безпека праці». Цей освітній захід організувала редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека». У форумі взяли участь представники різних галузей підприємництва.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.