(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Повідомити про порушення вимог законодавства, відомі вам факти корупції, нелегальну роботу гральних закладів або нелегальних пунктів з реалізації підакцизного товару можна на «гарячу лінію» голови ОДА Владислава Скальського за номером (0432) 65-17-61
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!   27 грудня 2019
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує споживачів нехарчової продукції, суб’єктів господарювання усіх форм власності про «Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401.
Прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення тиску на бізнес з боку органів ринкового нагляду» від 12.12.2019 р. № 367-IX, яким внесено зміни до деяких законодавчих актів України, передусім – до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» від 02.12.2010 р. № 2735-VI.
Погода 27-31 грудня   27 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температури. Хмарно, часом мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця.
За інформацією ЛІГА: ЗАКОН ( www.ligazakon.ua ) у січні 2020 року набере чинності ряд нормативно-правових документів. Наводимо деякі з них. Зокрема, вступлять у дію із:
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці відповідальних за охорону праці працівників шкіл м. Вінниці та інженерно-технічних працівників підприємств міста, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
21 грудня у Києві відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці.
Погода 24-28 грудня   24 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, часом дощ, невеликий сніг, мокрий сніг. Вночі та вранці місцями туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.