(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині поступове зниження температури до нормальних значень. Зберігатиметься суха погода.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПСП «Обрій» (с. Тирлівка Бершадського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато проведення планових всебічних перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та безпечного ведення робіт.
12 вересня 2016 року о 8:50 у кімнаті відпочинку ТОВ «Мережа сервісних станцій «ТІДІСІ – ДАЛЬНОБОЙ» (м.Вінниця) виявлено мертвим слюсаря-ремонтника К., 1980 р.н.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 17 червня 2016 року о 13:50 на міському звалищі твердих побутових відходів м.Жмеринка з водієм М.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 6 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 63 тис. 800 грн., проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено всебічну планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Відокремленому виробничому підрозділі «Прогрес – Авто» ПАТ «Вінничина – Авто».
Не забудьте привітати   12 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 серпня 2016 року з муляром ремонтно-будівельної дільниці Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні колегії департаменту ЖКГ, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.