(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду посадовими особами ПАТ «Вінницягаз» з питань відзначення Дня охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
25 квітня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу ФПО та її членських організацій щодо розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав і гарантій працівників.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
На онлайн-прийомі 25 квітня до Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги звернувся мешканець Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради.
19 квітня 2018 року близько 20:00 в Одеському відділенні Філії ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» (станція Вапнярка Вінницької області) виявлено мертвим на робочому місці (без ознак насильницької смерті) охоронника ТОВ «Агентство комплексної безпеки – охоронна фірма» (м.Харків) К., 1964 р.н.
19 квітня 2018 року в Інституті бізнес-освіти КНЕУ відбувся форум для фахівців із охорони праці «Безпека праці». Цей освітній захід організувала редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека». У форумі взяли участь представники різних галузей підприємництва.
«Електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» надає відповідь на запитання, які нині встановлені вимоги до роботодавця для забезпечення роботи неповнолітніх під час виробничої практики та які посади дозволено законодавством займати неповнолітнім?
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Очікуються невеликі опади, місцями грози.
Працівники підрозділу з охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» повідомили, що у Товаристві створено організаційний комітет з проведення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління», який очолив директор з охорони праці Володимир Віштак та розроблено конкретний план заходів.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у роботі загальноміського Ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості, який відбувся 23 квітня 2018 року в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.