(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Дощі з нерівномірним розподілом по області, місцями грози.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» організовує 7 серпня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
26 липня головний державний інспектор Лариса Пасічна взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Немирівського району. Головував на засіданні перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації, заступник голови районної тимчасової комісії Богдан Урбанський.
Комісія під головуванням лікаря гігієни праці відділу з питань гігієни праці Олександра Наавгуста, у складі представників Фонду соціального страхування, профспілки працівників охорони здоров’я та КНП «Гайсинська центральна районна лікарня Гайсинської районної ради» провела розслідування причини виникнення хронічного професійного захворювання у 34-річної медичної сестри П.
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв, головний державний інспектор Віктор Короленко спільно з фахівцями Ямпільської районної філії Вінницького ОЦЗ провели зустріч з роботодавцем ФГ «Міцний горішок» з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Статтею 110 Кодексу законів про працю України встановлено, що при кожній виплаті заробітної плати власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника про розміри оплати праці, про такі дані, що належать до періоду, за який провадиться оплата праці:
З метою вирішення питання зайнятості населення, недопущення нелегальної праці, дотримання соціальних гарантій та відповідальності за порушення законодавства про працю, у Вінницькому МЦЗ відбувся семінар для роботодавців, який провела заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій.
Погода 25-29 липня   26 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі, місцями грози.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.