(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Обережно: бурульки!   9 лютого 2017
Температурні перепади (відлига вдень і мороз вночі) та шар снігового покриття на похилих дахах будівель сприяють виникненню крижаних бурульок, які звисають, загрожуючи впасти на голову перехожим.
Працівники Управління Держпраці провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
8 лютого 2017 року о 10:10, тракторист СО Липовецькі ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» К., 1975 р.н., вийшов з території Липовецьких ЕМ до знайомих, які живуть неподалік, і там поскаржився на різке погіршення самопочуття та знепритомнів.
Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів». Зокрема, схему посадових окладів на посадах державної служби за групою 5 оплати праці доповнено посадою заступника керівника апарату місцевої державної адміністрації.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні посадових окладів, чи потрібно проводити доплату цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо виплата менше 3200 гривень?
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Елтехмаш» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
7 лютого 2017 року у залі засідань Козятинської райдержадміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
Погода 8-10 лютого   8 лютого 2017
На Вінниччині на початку періоду сильний сніг, хуртовини, шквалисте посилення вітру, на дорогах ожеледиця, снігові замети; напри кінці періоду зниження температури повітря, опади припиняться.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.