(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що протягом останнього часу в Україні значно зросла кількість аварій і нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області, зокрема, розглянуто 2 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис. 400 грн.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині температурний режим близький норми. В окремі дні невеликий сніг, ожеледь, ожеледиця, вночі та вранці місцями туман.
Сьогодні питання підняття мінімальної зарплатні у суспільстві сприймається неоднозначно, але можна з впевністю сказати, що в державі запускається механізм, що покращить становище громадян, які працюють в Україні, та благополуччя їхніх сімей.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у засіданнях комісій з перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та охорони праці на автотранспорті у працівників відділень ПАТ «Укртелеком» у м. Калинівка та м. Шаргород.
20 січня 2017 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та його заступник Юрій Ковальчук взяли участь у проведенні круглого столу, який організував обласний центр зайнятості. Захід відбувся у приміщення федерації профспілок Вінницької області.
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л.Колодійчук провела семінар-нараду в Комунальній установі «Гайсинський територіальний центр соціальної допомоги».
20 січня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.