(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 30 тис. 450 грн.
До уваги роботодавців! Продовження терміну дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті
Не забудьте привітати   28 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Вінницький авіаційний завод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Незначні опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу. Місцями утворення туману, ожеледиці.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани видобутку та втрат і плани розвитку гірничих робіт на 2017 рік.
25 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці завершено планову перевірку ТОВ «АТП Слободянюк» щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час зернозбиральних робіт та післязбиральної переробки зерна.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.