(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

9 вересня 2018 р. об 10 год. 00 хв. тракторист-машиніст ТОВ «Сетагро» (смт Рокитне Київської області) К., 1966 р.н., який перебував у відрядженні у ПрАТ «ПК «Поділля» (с. Довжок Ямпільського району), помер у душовій кімнаті ремонтної майстерні тракторної бригади сільськогосподарської дільниці «Вербка».
Питання своєчасної оплати праці в Україні і досі актуальне. Адже на кінець 2018 року 861 підприємство не розрахувалося зі своїми працівниками і загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати склала 2,3 млрд. грн.
Із зростанням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати зростуть і штрафні санкції за порушення законодавства про працю. За найбільш серйозні порушенням недобросовісним роботодавцям доведеться розпрощатися з немаленькою сумою.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівці Управління Держпраці та Вінницького відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області провели семінар для спеціалістів з охорони праці м. Вінниці та Вінницького району щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, та щодо стану виробничого травматизму за 2018 рік.
Фахівець Держпраці провів нараду з посадовими особами та працівниками Філії Липовецький райавтодор ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» щодо профілактики виробничого травматизму під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період
Правила охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України від 15 травня 2018 року № 704 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04 червня 2018 року за № 666/32118 (далі – Правила).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області З 12.12 по 19.12.2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
Погода 21-25 грудня   21 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення темперного режиму. Упродовж періоду опади, місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледиця.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників та викладачів навчально-виробничих закладів, де проводять навчання з питань охорони праці, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.