(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до державних, міжгалузевих і галузевих нормативних актів про охорону праці всі зобов’язані знати та піклуватися про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території. Необхідно знати і виконувати вимоги нормативних актів з охорони праці.
10 лютого 2017 року о 15:10 на складі готової продукції ТОВ «Термінус» (м.Калинівка), внаслідок перевертання палети з напівфабрикатами, було травмовано підсобного робітника П., 1988 р.н.
Порядок укладення трудових договорів із працівниками визначений статтею 24 КЗпП України.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки шести суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Щодо продовження терміну дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У період з 6 по 12 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288», який рухався по вул.Шимка у напрямку Немирівського шосе, зіткнувся з автомобілем «Лада Калина», що здійснював поворот з вул. Ю.Клена.
Відповідно до Закону України «Про державну службу», держслужбовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 2 січня 2017 року о 9:30 на автодорозі Тульчин–Вінниця поблизу с. Гриненки Немирівського району, під час якої постраждали посадові особи Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.