(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що відповідно до Закону України № 77-VIII від 28.12.2014 внесено докорінні зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України щодо відповідальності за порушення законодавства про працю.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у ТОВ «Попелюхське ХПП» (Піщанський район).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 12-14 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
Правління Фонду підтвердило повноваження координатора діяльності осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правлінні Фонду Іванкевича В.В. та нових членів від сторони держави, склад якої затверджено рішенням Уряду від 09.09.2016 № 641.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели планову перевірку ТОВ «АМБАР+» (м.Вінниця) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 26 серпня 2016 року зі слюсарем-ремонтником ДП «Хмільникводоканал» КП «Вінницяоблводоканал».
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 2 липня 2016 року з працівником пилорами приватного підприємства «Будімідж» (м.Вінниця).
У Бершадській районній державній адміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Е.Ольшевського відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
На Вінниччині поступове зниження температури до нормальних значень. Зберігатиметься суха погода.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПСП «Обрій» (с. Тирлівка Бершадського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.