(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Чинними нормами КУпАП не визначається поняття малозначності вчиненого правопорушення та виключного переліку діянь, які можуть вважатися малозначними.
Вакансії начальника відділу з питань гігієни праці та заступника начальника відділу з питань експертизи умов праці заповнено.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянув звернення та в межах компетенції інформує:
Минулого тижня разом з колегами з Держпраці взяли участь у 9-му міжнародному конгресі з охорони праці (9th International Congress on Occupational Safety and Health), що проходив 6-9 травня у Стамбулі під егідою Міністерства праці і соціального захисту Турецької Республіки (ÇSGB).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено 6 інспекційних відвідувань за додержанням законодавства про працю та 7 позапланових перевірок з питань контролю за додержанням законодавства про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.
10 травня 2018 року о 10:00 на полі ТОВ «Аграна Фрут Лука» (с.Лука-Мелешківська Вінницького району) під час внесення гербіцидів, після дозаправки обприскувача робочою рідиною, тракторист на тракторі ВТЗ 2032А виконував маневр заднім ходом і здійснив наїзд на робітника поливної бригади Х., 1973 р.н., який отримав переломи кісток тазу.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині очікується мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, місцями грози. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний.
11 травня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.