(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

25 січня 2017 року в залі засідань Тульчинської районної ради та райдержадміністрації проведено семінар-нараду щодо змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності у сфері оплати праці та зайнятості населення.
25 січня 2017 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось перше засідання обласної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
На виконання доручення голови Вінницької облдержадміністрації №01.01-11/260, Управління Держпраці у Вінницькій області ініціювало проведення семінарів-нарад у містах та районах області. Для їх організації і проведення створено три робочі групи під головуванням начальника Управління Держпраці та його заступників.
Узгоджений план-графік семінарів-нарад у містах та районах області з питань щодо змін у законодавстві в сфері господарської діяльності, які проводять фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посади державної служби категорій «Б» та «В».
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Погода на 25-28 січня   25 січня 2017
На Вінниччині прогнозується зниження температурного фону. Подекуди невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця.
Підготовлено проект постанови Правління ПФУ «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю».
У період з 16 по 22 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб: по 1 особі – на підприємствах Київської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.