(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення з 4 по 6 жовтня 2016 року IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області М.В.Гандзюк, у складі комісії, створеної при Вінницькій райдержадміністрації, взяв участь в обстеженні Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів та ін.
Управління Держпраці нагадує, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів «Про перенесення робочих днів у 2016 році», керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано перенести робочий день з понеділка 27 червня на суботу 2 липня.
У Головному навчально-методичному центрі Держпраці відбувся триденний семінар керівників та фахівців кадрових служб підприємств України.
За участю працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області відбулася нарада з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС».
З метою посилення державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятості населення Держпраці України та Федерація профспілок Україниклали Угоду про співпрацю.
17 червня 2016 року автомобілем КАМАЗ здійснювалось вивезення сміття з вокзалу станції Жмеринка на місцеве сміттєзвалище. Під час підняття кузова автомобіля для розвантажування сміття під лінією електропередачі, внаслідок контакту ЛЕП із самоскидом сталось смертельне ураження електрострумом водія.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
Про це 21 червня, під час виїзного засідання у с. Ольгопіль Чечельницького району, повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко.
22 червня 2016 року в управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду-семінар з питань підготовки до проведення жнив у поточному році.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.