(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

15 вересня 2016 року Державною службою України з питань праці оприлюднено проект регуляторного акта – Правила безпеки під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин підземним способом
Не забудьте привітати   19 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині по літньому тепло, у середині періоду місцями дощитиме, не виключені грози.
Завершено всебічну планову перевірку з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки і охорони праці у ТОВ «Каролінський елеватор» (с. Кароліна, Немирівського району).
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланову перевірку проведення вибухових робіт ПрАТ «Укагровибухпром» на Писарівському гранітному кар’єрі філії «Могилів-Подільської ДЕД».
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВП «Вінницяхліб» ПАТ «Концерн Хлібпром» (м. Вінниця) щодо дотримання вимог безпеки під час виробництва хліба та хлібобулочних виробів.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено типовий проект на проведення буро-вибухових робіт.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення про права працівника під час випробувального терміну.
За дорученням Державної служби України з питань праці Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочаті перевірки Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
15-16 вересня 2016 року делегація Міністерства соціальної політики на чолі з Міністром Андрієм Ревою відвідає місто Вінницю з робочим візитом. Мета поїздки – ознайомлення з роботою ЦНАПів міста та програмним забезпеченням вінницьких «Прозорих офісів».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.