(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено планові перевірки Погребищенської ЦРЛ та Теплицького професійного аграрного ліцею щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «24 Карата» та ТОВ «Діадема», на яких розглянуто заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та захворюваності працівників.
З метою підвищення знань і практичних навиків з питань щодо оплати праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління Держпраці у Вінницькій області 26 січня 2017 року провело інформаційно-консультативні семінари у Немирові і Гайсині. У їх ході були висвітлені питання змін в законодавчих актах що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та повноважень органів місцевого самоврядування.
Питання взаємодії органів Державної служби України з питань праці і Державної фіскальної служби, діяльності міжвідомчих робочих груп обговорили на спільній селекторній нараді представники центральних апаратів і обласних підрозділів Держпраці і ДФС, що відбулася 26 січня 2017 року.
Державна служба України з питань праці попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників.
Державною службою України з питань праці, відповідно до закону України «Про охорону праці», було розроблено регуляторний акт: проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».
25 січня 2017 року в залі засідань Тростянецької райдержадміністрації спеціалісти управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-консультативну семінар-нараду з керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, спеціалістами бухгалтерських служб, представниками органів місцевого самоврядування.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія Нівіт» та ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог законодавчиз та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
З 1 січня 2017 року відбулись суттєві зміни в законодавстві щодо оплати праці. Зокрема, змінилося поняття мінімальної заробітної плати (МЗП). Як на практиці освоювати затверджені законодавчі премудрості, на сайті для бухгалтерів бюджетних установ роз’яснює експерт з питань оплати праці Тетяна Руда.
У 2017 році соціальні стандарти будуть зростати темпами вищими, ніж інфляція. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.