(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завершився ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, інших державних органів.
На водія автомобіля впливає комплекс негативних факторів. Зокрема: шкідливі токсичні речовини і запиленість повітря, шум, вібрація, умови мікроклімату повітря у кабіні, вимушена робоча поза, гіподинамія, нервово-емоційне напруження.
Робота, проведена за тиждень відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці розглянуто 11 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 15 тис. 950 грн., проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю.
23 червня 2016 року об 11:00 машиніст насосних установок Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» П., 1967 р.н., під час демонтажу насоса на НСК знепритомнів. Лікарі Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги визнали, що П. отруївся невідомою речовиною.
Працівники відділу нагляду в в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з питань дотримання вимог безпеки під час приймання та переробки зерна у ТОВ «Українська елеваторна компанія».
23 червня 2016 року електрик Підприємства споживчої кооперації «Тульчинський ринок» Ц., 1974 р.н, при виконанні заміни електросвітильника впав з драбини. Лікарі швидкої допомоги зафіксували смерть потерпілого.
Відбулось засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області, на якому розглядались питання про стан атестації робочих місць на підприємствах, організаціях та установах області та про підсумки атестації творчих колективів профспілок вищих навчальних закладів області.
24 червня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника Управління В.А.Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.