(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині збережеться температурний режим дещо нижчий норми без ефективних опадів. Вночі та вранці місцями туман.
Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку надання відпусток». Документ спрямований на врегулювання питань своєчасного та цільового використання працівниками щорічних відпусток, додаткової соціальної відпустки тощо.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 13 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн., проведено 25 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 30 серпня 2016 року о 13:10 на будівництві житлово-громадського комплексу на вул. Замостянській у Вінниці.
23 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області перший заступник начальника Управління В.А.Боковець провів робочу нараду і поінформував колектив про засідання колегії Міністерства соціальної політики Украни, у якому він брав участь напередодні.
«Про реформування системи соціального захисту населення у 2016 та 2017 роках» говорили широким колом фахівців соціального захисту, керівників галузевих обласних та міських департаментів країни на колегії Міністерства соціальної політики України. Головував на заході Міністр Андрій Рева.
Онлайн-прийом громадян, відповідно до графіку зазначеному на сайті Державної служби України з питань праці, відбувся 21 вересня з громадянами Сумської області. Голова Держпраці Роман Чернега дав роз’яснення на актуальні питання, а також практичні поради щодо ситуацій в організаціях.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 19-21 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
19 вересня 2016 року о 09:45 слюсар-ремонтник М., 1947 р.н., в шеретувально-віяльній дільниці ОЕЗ ПАТ «Вінницький ОЖК» ,нікого не попередивши, вирішив самостійно змастити транспортер. У результаті він упав з драбини.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Агроніка» (с.Тополівка Теплицького райнону) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.