(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою здійснення Вінницькою облдержадміністрацією наданих їй повноважень для забезпечення національної безпеки, головою обласної державної адміністрації, Валерієм Коровієм 28 листопада 2018 року проведено засідання ради оборони Вінницької області для координації ЗСУ, Нацuвардії, Національної Поліції, СБУ та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.
26 листопада 2018 року відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Аграна Фрут Україна», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується зниження температура повітря, хмарна погода без опадів, на дорогах ожеледиця.
З 28 листопада 2018 року у 10 областях України запроваджується режим воєнного стану – терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС.
Коментуючи ситуацію стосовно введення воєнного стану на території області, голова облдержадміністрації зазначив: «Ми говоримо про особливий правовий режим, який буде введено на території області. Маємо на території 32 км кордону з Придністров′ям. Ще у 2014-2015 роках вжито достатньо серйозних заходів: викопано 30 км великого протитанкового рову...»
10 вересня 2018 року електромонтер Б., 1960 р.н., СО «Іллінецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» виконував огляд КТП №349 у с. Іллінецьке. О 14:47 він упав з драбини і вдарився головою об бетонну конструкцію КТП. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
27 листопада 2018 року у конференц-залі готелю «Поділля» у Вінниці розпочався семінар на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні на основі управління ризиками. Інструмент реалізації концепції – ISO 45001: 2028», який організувала і проводить «Академія управління ризиками в системах менеджменту» при редакції журналу «Охорона праці».
Нагадуємо, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму становить: загальний показник - 1853 грн.; дітям до 6 років - 1626 грн.; дітям віком від 6 до 18 років - 2027 грн.; працездатним особам - 1921 грн.; особам, які втратили працездатність - 1497 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.