(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв у часть у нараді в ОДА, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. У нараді взяли участь керівники профільних служб та підприємств області, а також директори цукрових заводів, які працюватимуть у виробничому сезоні 2018-2019 р.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
28 серпня, під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації В.В. Вітюка відбувся семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)...».
28 серпня у прямому ефірі програми «Доброго ранку, Країно!» на телеканалі «UA:Перший» Голова Держпраці Роман Чернега відповів на запитання ведучих щодо роботи Служби у напрямку погашення підприємствами заборгованості із заробітної плати та наголосив, що кожен працівник має право звернутись до Держпраці за захистом своїх порушених трудових прав.
Відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
22 серпня 2018 року о 8:00 охоронець ТОВ «Жежелівський каолін» Ж., 1958 р.н., заступив на зміну. 23 серпня о 7:25 його виявили мертвим на території підприємства без ознак насильницької смерті.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с. 28-30 серпня на території області очікується надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 20-23 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.