(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 12 вересня 2016 року у ТОВ «Мережа сервісних станцій « ТІДІСІ-Дальнобой» зі слюсарем-ремонтником К., 1980 р.н.
Однією зі складових безпечної праці є використання працівниками засобів індивідуального захисту. Нехтування цими засобами під час виконання робіт може призвести до важких травмувань та навіть смертельних наслідків.
Указом Президента України було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Дані Головного управління статистики у Вінницькій області про заборгованість із виплати заробітної плати у 2016 році.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня, зокрема, розглянуто 6 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 8 тис. 700 грн.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам залізничного транспорту»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині, у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу, 2 грудня сильні опади, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру, на дорогах слизько. 3 грудня опади та явища послабшають, пониження температури.
29 листопада 2016 року при виконанні роботи з інкасації коштів на дільниці автодороги в с. Лісничівка Шаргородського району, автомобіль філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний ощадний банк України» вдарився у стоячий на дорозі автомобіль з дровами.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.