(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сьогодні 5 вересня відбулось розширене засідання колегії управління Держпраці на тему "Професійні захворювання медичних працівників у лікувально-профілактичних закладах Вінницької області. Проблемні питання.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розглянуто справи за ст. 265 Кодексу законів про праці України. За результатами, винесені постанови про накладення штрафних санкцій на ЖБК «Барський» (372 300 грн.) та ЖБК «Барський 4» (372 300 грн.) за недопущення до проведення інспекційного відвідування щодо фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору.
30 серпня фахівці Держпраці взяли участь у семінарі-навчанні на тему: «Роз’яснення Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва», який проводився для експертів і посадовців державних та приватних експертно-технічних центрів.
31 серпня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині зберігатиметься температурний режим вище норми. Без опадів, туман. На території області передбачається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Ямпільський кар’єр» щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
Підприємства (незалежно від форми власності) або фізособи-підприємці, які використовують найману працю, мають витрачати на охорону праці не менш ніж 0.5% фонду оплати праці за попередній період. Якщо ми говоримо про бюджетників, то суми таких витрат у них встановлюються у колективному договорі з урахуванням фінансових можливостей.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПАТ «ПлазмаТек», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
У відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області станом на 1.08.2018 року зареєстровано 123 090 страхувальників.
Кабмін пропонує забезпечити соціальні гарантії усім працівникам без дискримінації за ознакою статі. Відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання додаткових гарантій, пов′язаних з поєднанням сімейних і трудових обов’язків)» схвалений на засіданні Уряду 29 серпня 2018 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.