(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня, зокрема, розглянуто 12 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 39 тис.150 грн.
8 грудня 2016 року під головуванням голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу під час звалювання дерев послизнувся і впав на дерево. У результаті отримав важку ускладнену закриту хребтово-спинномозкову травму.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з 7 до 12 грудня офіційний сайт не працював з технічних причин, які не залежали від Управління.
В рамках Всеукраїнського тижня права у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся семінар на тему «Державні гарантії щодо працевлаштування молоді, застереження від тіньової зайнятості, відповідальність за нелегальне працевлаштування».
28 листопада 2016 року на виставочній колії станції Гнівань був вражений електричним струмом механік ПП «Енерго-Сервіс» (м.Хмельницький) Р., 1992 р.н., який перебував у відрядженні для виконання розкредитації вагонів-цистерн.
Перевіркою дотримання законодавства про працю одного з підприємств у Вінницькому районі встановлений факт заборгованості із виплати заробітної плати працівникам товариства станом на 1 грудня 2016 року у сумі 2248,2 тис. грн.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці»
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що, у зв’язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати, з ПЕРШОГО ГРУДНЯ ЗРОСЛИ РОЗМІРИ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.