(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Про переможців за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорій «Б» та «В», який був проведений 26-27 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
30 вересня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
За участю працівників відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ряду підприємств.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку правильності розробки родовища корисних копалин по ділянці надр прояву суглинків ПП «Кошлани», проведення маркшейдерських робіт, стану обліку та руху балансових запасів.
Конференція проводиться з метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, в організаціях, установах, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці, а також розвитку європейських стандартів безпеки.
27 вересня 2016 року на офіційному веб-сайті Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах»
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 26-28 вересня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання.
«Нова соціальна політика Уряду» – під такою назвою пройшла зустріч у Кабінеті Міністрів з представниками регіональних ЗМІ. А розпочав тематичну розмову із медійниками Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман.
У журналі, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Федерація профспілок Вінницької області 28 вересня 2016 року провела інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці, у якій взяв участь і виступив голова Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.