(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено позапланові перевірки ПСК «Тульчинський ринок» (у зв’язку із настанням нещасного випадку зі смертельним наслідком) та Ямпільської міської ради.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня розглянуто та погоджено ряд планів розвитку робіт, зокрема:
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Шана-М» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
З моменту передачі функцій з Держсанепідслужби Управлінню Держпраці (05.03.2016 р.), станом на 30 червня 2016 року фахівцями відділу з питань гігієни праці у Вінницькій області виявлено три випадки підозри на професійно обумовлені форми туберкульозу у персоналу лікувально-профілактичних закладів.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 8 лютого 2016 року о 10:20 з головним інженером сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» Г., 1989 р.н.
Як стимулювати збільшення бази платників єдиного соціального внеску? Як підняти зарплату, змусити її рости і вивести чималу частину заробітних плат з тіні? Бачення шляхів виходу щодо цього Міністр соціальної політики Андрій Рева висловив в інтерв’ю УНІАН.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та надано зауваження державному підприємстиву «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» (далі ДП «НВП «ПХЗ») за типовим проектом на проведення буропідривних робіт.
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо права працівника на компенсацію за невикористану відпустку, якщо в установі колективним договором передбачається право працівників на додаткову щорічну відпустку за ненормований робочий день (7 календарних днів).
Головне управління статистики у Вінницькій області надає дані про cередній розмір місячної пенсії та кількість пенсіонерів у Вінницькій області за 1996-2016рр.
24 лютого 2016 року на території ПС-110/35/10кВ «Ладижин» СО «Тростянецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» на робочому місці погіршився стан здоров’я електромонтера з обслуговування К., 1964 р.н., якого було госпіталізовано у Ладижинське МТМО, де він помер 7 березня 2016 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.