(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.
У рамках проведення планової комплексної перевірки сектором гірничого нагляду Управління Держпраці перевірено піднаглядні відокремлені підрозділи ПАТ «Українська залізниця» на території Вінницької області.
Погода 18-22 січня   18 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму. Місцями невеликі опади у вигляді снігу, на дорогах ожеледиця.
У Теплицький райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Марцин.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 9 по 15 січня 2019 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області щодо додержання законодавства про працю.
Під час онлайн-прийому, що відбувся 16 січня 2019 року, фахівці Держпраці надали відповіді представникам суб’єктів господарювання Вінницької області з питань, що стосуються дозвільної системи та гігієни праці.
Кабінетом Міністрів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», 16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік».
16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском», яку спрямовано на формування вітчизняного ринку обладнання, що працює під тиском, відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
З 1 січня 2019 року набрали чинності норми Закону України «Про державну службу» щодо впорядкування структури оплати праці державних службовців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.