(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерство соціальної політики звертає увагу на те, що з початку 2017 року набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким приведено поняття мінімальної заробітної плати у відповідність до європейської практики та міжнародних норм.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань працівників ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод».
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації посадовим особам Іллінецького державного аграрного ліцею.
1 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у круглому столі у прямому ефірі на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» у програмі «Позиція: громадський вимір» з представниками Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та підприємців Вінницької області.
Управління Держпраці у Вінницькій області надає роз’яснення і наводить приклади щодо того, що входить і що не входить до мінімальної заробітної плати.
1 лютого 2017 року відбувся онлайн-прийом громадян Вінницької області посадовими особами Державної служби України з питань праці, під час якого, здебільшого, зосередилися на питанні доплат у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Ладижинської ТЕС ПАТ «Західенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ПрАТ «Зернопродукт МХП» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт у сільському господарстві.
Голова Держпраці Роман Чернега 31 січня 2017 року відповів на запитання громадян, що надійшли на урядову «гарячу лінію», в Урядовому контактному центрі.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.