(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Запрошуємо усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2018 року.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Невеликі опади, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах слизько. Вночі та вдень туман.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» організовує 15 березня 2018 року Всеукраїнський круглий стіл, з метою обговорення актуальних питань організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, згідно з дорученнями Голови Держпраці, протягом минулого тижня здійснено 16 відвідувань роботодавців області з метою інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Завтра, 14 лютого 2018 року, о 10:00 в приміщенні актової зали Управління Держпраці буде проведено нараду щодо підбиття підсумків за результатами проведення щорічних періодичних медичних оглядів за 2017 рік у Вінницькій області та проблемних питань у цій сфері.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці неподалік села Івча Літинського району сталась ДТП – у результаті лобового зіткнення «ВАЗ 2108» та вантажівки «МАН» загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну з онкологічного диспансеру.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає порівняльні дані щодо заборгованості із виплати заробітної плати.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду у філії «Вінницький спецкар’єр» ДП «Західдорвибухпром» ВАТ ДАК Автомобільні дороги України (Турбівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.