(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Таку інформацію озвучив Міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
У період з 01 по 05 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 1 особу на підприємстві Львівської області у житлово-комунальному господарстві.
Державний секретар Міністерства соціальної політики Віктор Іванкевич зустрівся із старшим спеціалістом з умов праці та гендерної рівності Групи з питань технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи пані Маріко Учі.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 7 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 22 тис.400 грн.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради у ПАТ «Укрвторчермет» та ТОВ «Поділля Центр» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
3 лютого, під головуванням голови облдержадміністрації Валерія Коровія, відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на тему: «Про ефективність взаємодії сторін соціального діалогу у вирішенні актуальних питань сьогодення».
З метою підвищення рівня організації правової роботи, розв’язання проблемних питань, що виникають в роботі юридичних служб територіальних органів Держпраці 2 лютого 2017 року в центральному апараті відбувся семінар з керівниками юридичних служб.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо того, чи включаються до мінімальної заробітної плати доплата за роботу у вечірній час та індексація заробітної плати?
3 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.