(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 лютого 2017 року о 10:10, тракторист СО Липовецькі ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» К., 1975 р.н., вийшов з території Липовецьких ЕМ до знайомих, які живуть неподалік, і там поскаржився на різке погіршення самопочуття та знепритомнів.
Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів». Зокрема, схему посадових окладів на посадах державної служби за групою 5 оплати праці доповнено посадою заступника керівника апарату місцевої державної адміністрації.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні посадових окладів, чи потрібно проводити доплату цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо виплата менше 3200 гривень?
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Елтехмаш» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
7 лютого 2017 року у залі засідань Козятинської райдержадміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
Погода 8-10 лютого   8 лютого 2017
На Вінниччині на початку періоду сильний сніг, хуртовини, шквалисте посилення вітру, на дорогах ожеледиця, снігові замети; напри кінці періоду зниження температури повітря, опади припиняться.
Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, розроблений на виконання статті 17 Закону України «Про охорону праці», визначає процедуру проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головне управління статистики у Вінницькій області наводить дані про стан заборгованостіь із виплати заробітної плати у 2000-2017 роках.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.