(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з питань дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей та попередження виробничого травматизму у позашкільному профільному навчальному закладі «Шаргородський дитячий оздоровчий комплекс ім. Загурного».
Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозу виникнення пожеж створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.
Працівники відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області провели у колективі Яришівського психо-неврологічного будинку-інтернату семінар-нараду з питань безпеки праці та збереження здоров’я працівників.
8 липня 2016 року о 9:30 у фарбувальному цеху ТОВ «Краснянське СП «Агромаш» (Тиврівський район) секція лущильника покотилася і травмувала слюсаря-фарбувальника П. 1984 р.н.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 26 травня 2016 року о 21:30 у ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод» з вантажником Б., 1989 р.н.
З метою підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки, поширення кращих вітчизняних та світових практик в галузі охорони праці журнал «Промислова безпека» ініціює проведення IV Міжнародної конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016».
ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який вражає імунну систему. СНІД - це cиндром набутого імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції.
За даними Головного управління статистики у Вінницький області заборгованість із виплати заробітної плати у 2016 році складає:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб з питань дотримання законодавства про працю та відповідальності за його порушення.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня розглянуто 10 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 17 тис. 400 грн., проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.