(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження Про оголошення у Вінницькій області 03 березня 2017 року Днем жалоби.
Метою проведення пенсійної реформи в Україні є підвищення рівня і якості життя людей. Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виконання суднобудівних та судноремонтних робіт».
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах» розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України «Про охорону праці»
В управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду з працівниками агропромислового комплексу району щодо безпечного проведення весняно-польових робіт, у роботі якої взяв участь працівник Управління Держпраці у Вінницькій області.
Відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформ».
Зі змінами до законодавства від 1 січня 2017 року та підняттям мінімальної зарплатні у працівників підприємств, зокрема бухгалтерів, виникають запитання, які стосуються доплат до мінімальної зарплатні, індексації, надбавок тощо. Так, онлайн-прийом громадян Дніпропетровської області відвідала Людмила Комкова – бухгалтер однієї з мереж магазинів області.
Першого березня під час засідання Уряду Міністр соціальної політики спростував недостовірну інформацію, поширювану деякими політиками, щодо масового припинення господарської діяльності фізичними особами-підприємцями у 2017 році.
9 березня 2017 року Голова Держпраці звітуватиме про підсумки діяльності Державної служби України з питань праці за 2016 рік
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. В окремі дні дощитиме. Вночі та вранці туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.