(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

6 листопада 2016 року о 19:19 внаслідок витоку газу та загазованості приміщення стався вибух у приватному будинку на вул. Героїв-панфіловців у Шаргороді.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 13 жовтня 2016 року у ВП «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Хмільницьке» із слюсарем-ремонтником С., 1965 р.н. близько 11:40.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 6 жовтня 2016 року о 10:45 у ТОВ «Теплик-Агро» з водієм Т., 1977 р.н.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 5 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 18 тис. 850 грн.
Головний навчально-методичний центр Держпраці 28-30 листопада 2016 року проводить семінар на тему: «Реалізація вимог нових нормативно-правових актів з питань регулювання ринку природного газу в професійній діяльності» для керівників та фахівців підприємств, що є суб’єктами ринку природного газу
Виступаючи у Верховній Раді перед народними депутатами, Міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про основні етапи наведення порядку в системі оплати праці в державі.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці розглянуті матеріали проектів генерального плану та плану зонування с. Побережне та с. Кордишівка Вінницького району, розроблені ПАТ «НВК «Світязь», м. Вінниця.
Не забудьте привітати   7 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Нарада в ДП "45-й ЕМЗ"   4 листопада 2016
Проведена нарада за підсумками перевірки
На підприємстві введено погодинну оплату праці. Працівники прийняті на повний робочий день. Проте працюють дуже часто різну кількість годин, тобто протягом місяця працівник може відпрацювати 6, 4, 5 годин на день. Це вважається порушенням трудового законодавства чи ні?
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.