(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 лютого 2020 року набув чинності Закон № 378-IX, який вносить зміни до ст. 265 КЗпП та зменшує трудові штрафи в декілька разів.
Роботодавець може компенсувати 100 % витрат на сплату ЄСВ або повністю компенсувати зарплату працівника, яку він сплачував протягом року.
Верховна Рада на своєму засіданні 5 лютого 2020 року схвалила проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції».
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
Жінки – прекрасна, приваблива і чарівна половина людства. Чоловіки готові кинути весь світ до ніг жінки, а діюче в Україні трудове законодавство – обдарувало їх пільгами. Законодавством передбачено спеціальні норми, що встановлюють гарантії для жінок.
Під час інформаційної кампанії, яка тривала з 20 по 31 січня, інспектори праці поінформували понад 190 тисяч роботодавців у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо вимог оформлення трудових відносин. Наголосили на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, про ризики та наслідки незадекларованої праці.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньомісячної номінальної заробітної плати за видами економічної діяльності у 2019 році не підприємсвах, установах та організаціях області.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, працівниками Управління Держпраці протягом минулого тижня проведено понад 7 тисяч відвідувань суб’єктів господарювання за місцем ведення господарської діяльності.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Правильно заповнена декларація – ключ до успіху; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Підприємство змінило адресу. Поради спеціалісту з охорони праці; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА – Контроль посилився! Указ Президента від 24 грудня 2019 року. Правильна організація пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей – тема завжди актуальна.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.