(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК», які пройшли відповідне навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» - «УКК».
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг: «Керування ризиками стресу в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників (стандарти BSI PAS 1010, ILO та ін.)», який відбудеться 22-25 вересня 2020 року о 14.00.
Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Погода 8-12 вересня   8 вересня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим в межах норми. Вітер північно-західний, без опадів.
Не забудьте привітати   7 вересня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка Управління Держпраці у Закарпатській області з робочим візитом відвідала заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк.
Постановами Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 226 та від 08 квітня 2020 р. №271 визначено порядок введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Погода 5-14 вересня   4 вересня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим в межах норми, місцями короткочасні дощі з грозами.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Літинський молокозавод» та інших підприємств району, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проєкти Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного нагляду (контролю)».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.